Wpis z mikrobloga

W związku z tym że na epic games Assassin's Creed Valhalla jest teraz na promocji to moje pytanie brzmi: czy jest bardzo podobny do origins i odyssey? Bo jak dla mnie te dwa ostatnie były identyczne i za 150 zł nie chce grać w to samo trzeci raz :D a czaje się na valhalle odkąd była premiera

#gry #assassinscreed #valhalla
  • 13
  • Odpowiedz
@paranojka:
Tyle jest fajnych gier z dobrą fabułą że nie pakuj się w jakieś wydmuszki pokroju AC i to za 150 zł.
Jeśli Origins i Odyssey Cie nużyły to tutaj będzie podobnie. Klasyczna gra Ubi, masa zapychaczy, pierdołowatych questów i nudnych dialogów które ma sie ochote przeklikać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pesadelo mi się odyssey bardzo podobał chociaż faktycznie pod koniec nużący. Origins zaczęłam grać ale jak dla mnie identyczny jak oddysseyy to pogralam może godzinę. A właśnie nie mam pojęcia w co mam grać, nie mam pomysłu i nie znam się. Lubię coś w takim klimacie albo Wiedźmin mi się też bardzo podobał. Ale nie jestem za dobra w grach, raczej lamie sobie pare godzin tygodniowo dla relaksu i tyle..
  • Odpowiedz
@paranojka:
Ostatnio grałem w Horizon Zero Dawn i dla mnie lepszy od każdego Assassyna.
Zresztą nie tylko dla mnie bo wszędzie ta gra ma lepsze oceny. W 2017 mocny kandydat do gry roku na ps4. W 2020 wypuścili na pc.
  • Odpowiedz
@paranojka:
A jak nie śpisz na forsie to lepiej szukać gier w jakichś zaufanych kluczykowniach. Czasami możesz i zaoszczędzić 50%.
Za np Horizon zapłaciłem 68 zł z kodem rabatowym.
Teraz kodu już nie ma, ale i tak kosztuje 85 zamiast 169 :P
  • Odpowiedz