Wpis z mikrobloga

@Voltix: Pierwszej części nawet nie pamiętam, coś tam kojarzę że musiałem kiedyś zagrać ponieważ pamiętam parking z samego początku no ale jednak druga była dużo lepsza. Pamiętam że sama możliwość wychodzenia z samochodu i możliwość jazdy po otwartym mieście robiła robotę i dla dziecka nie było potrzebne nic więcej.

zastanawiam się teraz czy podnoszone mosty z których było można skakać były w tej grze czy w mafii 1 :x
@Voltix: Ogólnie ta seria była mało przyszłościowa, to było coś nowego i fajnego ale na PS1 a później ciężko było to przenieść na nowsze silniki i konsole. Ja tam jestem jednym z nielicznych którym podobał się Driver 3 a niedawno nawet ograłem San Francisco no ale to już całkowicie inna gra ale po wydaniu Speedboat Paradise było już wiadomo że UBI nie ma zamiaru nic robić z tą marką no i
@Lesrley: 3 miala sporo bledow i obawiam sie, ze to odepchnelo ludzi. Bardziej chyba chodzi o srodki, bo gra by musiala byc rozbudowana porownywalnie do GTA co pochlania mase kasy, a nie miala az tylu fanow co gta, aby zarobic na siebie. z tym najnowszym driverem poszli totalnie na latwizne i jescze te teleportowanie sie miedzy samochodami xDDD
@Voltix: Myślę że zainteresowanie Driverem 3 było bardzo duże, no ale z tego co czytałem wiele lat temu to #!$%@? mnóstwo pieniędzy na marketing i promocje a budżet na samą produkcję gry był dość mały a szkoda bo gdyby GTA miało konkurencje to teraz nie czekalibyśmy od 10 lat na kolejną część...

Zobacz sobie nowy zwiastun GTA na nową generację xd
@Lesrley: to gta na nowa generacje, to gta z PC. No ale to co oni odwalili z tym gta na ps3, to baja - przeciez ta grafa duzo sie nie rozni od tej z 4, a ps3 to juz byl zabytek. Moze Unisoft cos sprobuje znow z driverem, choc nie wiadomo, bo maja watch dogs. Ja to sie zastanawiam kto gra The Crew, bo nikogo nie znam co by w to
@Lesrley: ale bym chciał żeby Ubisoft porzucił Watch Dogsy i wskrzesił Drivera będącego bliższą konkurencją GTA. Życzę im nawet aby zepchnęli zachłanny Rockstar na drugi tor - Ubi przynajmniej produkuje gry a nie doją jeden tytuł przez dekadę albo i dłużej.
@Rooofie: Z drugiej strony jak już Rockstar coś stworzy to jest to gra z najwyższej pułki a często również nowa jakość a UBI wrzuca masę chłamu, wolałbym by jednak jakiś inny producent stworzył konkurencję dla GTA bo jestem niemal pewien że UBI nie jest w stanie takiej gry stworzyć.
@Lesrley Świetna seria. Szkoda, że Ubi jej nie kontynuuje. Trójka najbardziej mi się podobała, ze względu na różnorodne i klimatyczne miasta oraz misje. Swoją drogą wersje na konsole były ok. Wersja PC była porażką.
@Lesrley jedyny developer, który ma możliwość i przede wszystkim budżet stworzenia gry, która może konkurować z GTA to właśnie Ubisoft, ewentualnie Hangar 13. Rockstar i tak nie tworzy już gier, podobnie jak Valve.