Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Girl_Debord:

Zacznijcie się lepiej modlić, żeby w ogóle Lewica przekroczyła próg w kolejnych wyborach, bo jak na razie taktyka wkupienia się w łaski elektoratu robotniczego z małych miast kiepsko wam idzie.

I wbrew pozorom - wczorajsze głosowanie z pewnością wam tego elektoratu nie przysporzy.

Elo

Nowa Lewica z pisowskim gwoździem w mózgu.
N.....t - @Girl_Debord: 

Zacznijcie się lepiej modlić, żeby w ogóle Lewica przekrocz...

źródło: comment_1631981369jKj6QT7tQBkYClCRJqYtUZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
za to jej miłośnicy tak xd


@Chodtok: ale on nie poprosił o wołanie "Pan janusz korwin mikke zrobił kupe, antylewacką" ale o wołanie do znalezisk wyjaśniających partię lewica, w której siedzi pełno kompletnych dzbanów

Ja uważam, że plucie na lewicę i na konfederację i na pis, to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek. Chyba że lewica się w końcu ogarnie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Chodtok:

Btw.

To Nowa Lewica wespół z faszolami z Konfy i PiSu poparła wczoraj ustawę, zakazującą handlu w niedziele.

Gdybyś miał trochę godności, to byś podkulił ogon i stulił dziubek.
  • Odpowiedz
już zupełnie #!$%@?ąc od tego że wolność gospodarcza jest ujowym konceptem
to szurfederacja jest partią szurów faszystów i niebezpiecznych oszołomów
sam fakt że coś takiego siedzi w sejmie jest dramatem prawdziwym
i ja wyżej pisałem o zjawisku lizania dupy zwolennikom tego tworu obrzydliwego (a nie ujowości liberalizmu gospodarczego)
o tekstach typu hej szury od dziś macie we mnie swojego sojusznika, hej największy szurfederacki spamerze wołaj mnie proszę do swojego partyjnego spamu
  • Odpowiedz
wolność gospodarcza jest ujowym konceptem


@Chodtok: okropnym. Blok antykapitalistyczny w czasie zimnej wojny dał mieszkańcom dużo wyższy poziom życia, niż obrzydliwy kapitalizm. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i ja wyżej pisałem o zjawisku lizania dupy zwolennikom tego tworu obrzydliwego


@Chodtok: żeby wygrać wybory, czasie trzeba wylizać czyjegoś rowa. Chyba że ty z akcji mimo wszystko duda

hej wyborcy krzysia tak w sumie to fajne z was chłopaki
  • Odpowiedz
Nowa Lewica wespół z faszolami z Konfy i PiSu poparła wczoraj ustawę, zakazującą handlu w niedziele


hmmm zakaz handlu w niedzielę mi się nie podoba mocno więc ten ruch lewicy także (tzn głosowanie za zakazem handlu a nie sam fakt że ktoś inny akurat głosował podobnie)

a co do reszty to patrz wyżej

@Neubert:
  • Odpowiedz