Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magiczny_banan: skąd mam wiedzieć do którego wpisu się odnosisz? Albo pamiętać każde słowo jakiego użyłam? Myślisz, że mi się chce szukać tego gówna? Następnym razem nie czepiaj się jakiegoś durnego słowa, które nic nie wnosi do dyskusji, bo tylko marnujesz mój i swój czas.
@chwila: będę się czepiał kiedy będę chciał za każdym razem kiedy będę widział, że ktoś #!$%@? głupoty. Nawet jeśli będzie temu winne jedno słowo.

PS. Jesteś nieźle odrealniona jeśli myślisz, że chłopcy nie spotykają się z szykanowaniem, wyśmiewaniem w szkołach ze strony dziewczyn. Sam tego doświadczyłem i widziałem to naocznie na przykładzie innych osób czy to w gimbazie czy technikum, więc krew się we mnie gotuje jak widzę takie #!$%@?. Wyśmiewanie
kobiety wyśmiewają mężczyzn z "depresją" i nie uważają ich nawet za ludzi


@scotieb: Spierdoksy nigdy nie przepuszczą okazji do wylania jadu na kobiety.
Tymczasem za szkodliwy kult faceta który nigdy się nie maże odpowiadają w dużej mierze sami faceci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@magiczny_banan: mężczyźni sami wyśmiewają innych mężczyzn, ale winne są tylko kobiety. Jak pamiętam ze szkoły to tylko męskie osobniki szydziły, biły i poniżały innych. Kobiety może między sobą są wredne, ale prócz olewania przez kobiety ludzi którzy ich nie interesują, nie widziałam nigdy by jakaś znęcała się nad kimkolwiek używając siły czy brzydkich słów. Pewnie się zdarza takie zachowanie, ale w większości to chłopcy rzucają w czymś kogoś, albo popychają. Pamiętam
@girlsjustwannahavefun: A ja mam pytanie o co chodzi w tej "akcji". Czy chodzi o to, że jeśli jakiś facet ma problem to żeby się z tym nie krył i np. poprosił o pomoc kolegę lub koleżankę?

Czy osoby plusujące ten wpis choć raz pomogły osobie, która sobie nie radzi w życiu? Czy te prawie 2000 osób, które zaplusowało pomagało swoim rówieśnikom-outsiderom w szkole czy na studiach? Czy gdyby taki człowiek do