Wpis z mikrobloga

To jest klasyczny, kobiecy gen- jesli chłop wychodzi z problemami to kobieta ma do tego nosa ze bedzie musiała wylozyc energię na słabeusza zeby wyciagnac go z dołka. Podswiadoma kalkulacja czy warto zostac i powoli szukanie innej gałęzi.
Przysiegam ze dzis idąc przypomnialem sobie kumpla, ktory opowiadał jak w pięknej miłosci dopadła go kontuzja gdzie od pasa w doł był na niedowładzie. Laska widząc ze musi pomagac przy mimowolnym wypróznianiu sie czy
@Magiczny_Michal: ja nie wiem po co wam te baby jak ani ruchania ani wsparcia ani rozmów ani czegokolwiek. To jakiś masochizm?

Twoja porada jest wyjątkowo toksyczna.

Zabiłbym się gdyby nie moja kobieta. Od tego jest druga osoba by cię wspierać i wiedzieć o Tobie wszystko. Nie po to by jeszcze w domu udawać kogoś kim się nie jest.

Dziwnym przypadkiem zawsze to ze strony mężczyzn słyszałem bzdury o wojsku, bieganiu, uwierzeniu
nie chodzi o to zebt tersz zwalać winę na kobiety Czu mężczyzn.


@girlsjustwannahavefun:

Chłop nie może pokazać słabości przy kobiecie ponieważ traci na wartości dla różowych :(


@Kindybal_xD:

Jeśli boisz się, że kobieta zostawi Cię zostawi, bo jej się wygadasz, to coś jest mocno nie tak z tym związkiem. Trzeba myśleć głową, a nie benisem i wiązać się z wartościowymi, empatycznymi kobietami.


@choochoomotherfucker:

Ale to są właśnie te szkodliwe
Pobierz DryfWiatrowZachodnich - > nie chodzi o to zebt tersz zwalać winę na kobiety Czu mężcz...
źródło: comment_1632176407YwpQw13O6H1KSXjIRuwc4I.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@girlsjustwannahavefun: Co kobiety mają wspólnego z samobójstwami mężczyzn? Nic. A jak czyta się tutaj wpisy to jakby kobiety były przyczyną tych samobójstw. Jeżeli już kogoś winić, bo tutaj nie ma niczyjej winy, prócz chorób psychicznych, to ja bym winniła innych mężczyzn którzy ten świat w taki sposób stworzyli, że liczy się najsilniejszy, że mężczyzna nie może okazać słabości, bo inni faceci to wykorzystają by zdobyć władzę czy zasoby.
A jak czyta się tutaj wpisy to jakby kobiety były przyczyną tych samobójstw.


@chwila: well, to raczej kwestia powszechnego wsrod przegrywow podejscia ze depresja i slabosci u faceta to koniec jakiegokolwiek zycia matrymonialnego.
Oczywiscie niestety czesto tak jest, ale nietrudno zauwazyc ze lokalne przegrywy sa zafiksowane na punkcie niecheci do kobiet, i beda slepo bronic kazdej teorii by im #!$%@?, nawet szkodzac strasznie swemu zdrowiu psychicznemu ( ͡° ͜ʖ
@girlsjustwannahavefun: Ja ogólnie bym wolał aby mnie (nie ważne czy kobieta czy mężczyzna) nie prosili o pomoc bo wiem, że i tak nie potrafiłbym pomóc a problemy innych tylko mnie dobijają bo sam mam swoich sporo. Może ten slogan powinien brzmieć „jak masz problem zwróć się do specjalisty i przestań narzekać swoim znajomym bo oni i tak nic z tym nie zrobią”.
Typowe #!$%@? i żalenie się wylewa na mnie w komentarzach. Ze strony facetów #!$%@? by podbudować się kim to oni nie są, panowie ą ę w pełnej krasie. Zwyzywaja cię od zjebów, toksyków i #!$%@? wie czego jeszcze. Nazwą cię przegrywem byle tylko poczuć się choć trochę lepszym od ciebie. Dodadzą jakaś opowiastke do tego, że jego kobieta taka nie jest (może jest ale zapewniasz jej jeszcze coś więc jest cacy). Gdzie
Faceci są lepsi od kobiet bo kochają bezwarunkowo. Kobiety kochają zawszę za coś. W sytuacji gdy za coś będzie mniej od problemów to przestanie cię po prostu kochać i odejdzie. Więc po prostu lepiej jest się nie zalić dziewczynie czy żonie bo może właśnie balansujesz na krawędzi a ty nawet o tym nie wiesz. Oczywiście jak wasze życie jest usłane różami i miodem płynąca to możesz jej o tym opowiedzieć i szukać
@przegro_pisarz kobiety są też takie dla innych kobiet nie czuj się specjalnie wyróżniony. Ty sobie przynajmniej pogadasz z kolegami. A różowa? Z kim pogada? Jak powie coś koledze to wyjdzie ze go wykorzystuje i robi z niego tampon emocjonalny (zdanie wykopkow) ewentualnie wyjdzie, że facet może uprawiać z nią seksy w zamian za bycie tamponem emocjonalnym. Jak powie innym różowym to albo ją obgadają, albo wykorzystają słabość.