Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ma nic gorszego w życiu starego przegrywa po 30 czy nawet 25 niż feelsosen z czasów liceum, jak człowiek był młody, miał całe życie przed sobą, myślał, że za chwilę znajdzię dziewczynę jak przystojni koledzy z klasy (wtedy nad tym nie myśląc). Wtedy się sądziło, że teraz, po 30 będzie się miało żonę i dzieci, dom czy mieszkanie, a nie ma nic. Jest pustka. Tęsknota za tym co utracone, za tym co się nie wydarzy, za tym co minęło. I takie sny mam dzień w dzień. A lata lecą. Za chwilę będzie 40 a ja będe starym zgorzkniałym starcem co ciągle utkwił w przeszłości, co marzy o tym aby znalazła się choć jedna, która go pokocha.

Niestety taki nasz los. W czasach niedoboru kobiet, instagrama i tindera, atencji z całego swiata, walki o prawa kobiet gdzie walczy się tylko oto co z równości dla kobiet korzystne, z resztą udaję, że tego nie widzo albo mężczyżni tak chcą ; to w takich czasach brzydcy mężczyżni nie mają szans. Pokolenia brzydkich milenialsow i zoomerów to stracone pokolenia.
#przegryw #tfwnogf #blackpill #samotnosc #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6149c60bfc6ad0000a56e511
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Oj tak, byczku. I to ciągłe rozpamiętywanie konkretnych sytuacji, zgadywanie, czy można byłoby postąpić. A ta na dobrą sprawę - karty zostały rozdane na starcie. Od kiedy pamiętam, byłem najniżej w stadzie, więc dlaczego w szkole średniej miałoby być inaczej? Tym bardziej, że już wtedy miałem dekadę braku w prawidłowej socjalizacji. Zatrzymaliśmy się w rozwoju.
  • Odpowiedz
Op bez kodu: @LubieGroszek i tak się nic zmienić nie dało. Wzrostu nie zmienisz. Łysiałem od młodości więc finasteryd spowodowałby impotencję w tym wieku. Nie było opcji.

@Ktotam755 po takiej wegetacji to już ma się coś jak PTSD. #!$%@? psychika do końca. To co się dziwisz. On dalej żył tym snem, tymi feelsami o liceum, o pocałunkach na wycieczce w szkolnej itd.

@kamil150794 ja sytuacji nawet nie miałem więc nie rozpamiętuje.
  • Odpowiedz