Wpis z mikrobloga

Jaką klawiaturę do iPada polecacie? Spojrzałem na ceny oryginalnych i mnie trochę zaskoczyły. Początkowo chciałem kupić tę z touchpadem, ale dokładać 1400 zł nie bardzo mi się uśmiecha.
Są jakieś godne zamienniki, nie za miliony monet?
#ipad #apple
  • 24
@Robskate: Logitech to QPA w porównaniu do Magic Keyboard. Miałem oba do testów i też myślałem żę zaoszczędzę kilka stówek jak weżme Logitecha. No niestety nie, to jest marna proteza. A z kolei Magic Keyboard kosztuje chore pieniądze ale jeśli kogoś stać to lepszego wyboru nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sqbfd: za 1400 to bym chyba wziął jakieś etui, w którym postawisz iPada i klawiaturę na bt. Co prawda dwie rzeczy zamiast jednej, ale wyjdzie Ci połowa tej sumy, a klawiatura uniwersalna do laptopa, PC, konsoli czy pewnie telewizora
@Sqbfd: Nie wiem, co typ ma do tego logitecha ? Ja tez testowałem magic i dużej różnicy nie zauważyłem. Plus w magic to szybkie odłączanie od klawiatury ( magnes ) i masz iPada w ręku ale gołego. Minus w magic to to że to tylko klawiatura. W logitech masz inne rozwiązanie, masz obudowę ochronną na iPada, w której masz różne pozycje podstawki mega wygodne i ta obudowa łączy się z klawiaturą,