Wpis z mikrobloga

@H13D: że będzie można używać telefonu by robić to co na laptopie + mieć cały czas podgląd i logging parametrów takich jak tu i nie potrzebujesz innego narzędzia/kabla
@H13D: a ThinkPad jest mały i podręczny, ma światełko na fn+spacja i ogólnie ma tego środkowego dzyndzla i jak rękawiczki to prościej się go używa niż touchpada.

Karta SD i często HDMI pełne (czasem mini).
@sorek: ale pierdzielenie. Ja używam vivobooka do samochodu i w dupie mam jakiekolwiek fny, dodatkowy ekran bulwo. Dobre interfejsy mają wszystko przypisane pod Fy, a nie jakieś kombinacje klawiszowe. Zresztą z gadaniem, że po telefonie.. Żaden interfejs z prawdziwego zdarzenia bez kabla nie trybi :) usuwanie błędów i proste adaptacje elm i wszystkimi pochodnymi rzekomo bardziej zaawansowanymi to mozna sobie w dupę wsadzić. Żaden uniwersal nie ma startu do takiego VCDSa
@sorek ehe ehe, już to widze jak autotuner leci wireless ( ) wireless to tylko zabawki, konkretne roboty działają tylko po kablu ;)
ehe ehe, już to widze jak autotuner leci wireless ( )


@Stitch: panie ja tu tworzę przyszłość a nie bawię się w jakieś pierdołki ( ͡° ͜ʖ ͡°)