Wpis z mikrobloga

Z okazji dnia chłopaka życzę wam mireczki byście zmądrzeli i nie brali udziału w cyrkach i składkach organizowanych na #dzienkobiet w waszych #kolchoz #pracbaza #szkola lub gdziekolwiek chcecie, bo nawet jeśli byście się postarali to w #dzienchlopaka otrzymacie (o ile otrzymacie oczywiście xD) coś co po prostu za nie wypierd*** do śmieci lub ciastko, nie ciasto, najtańsze z biedry (tak jedno ciastko bo musi starczyć dla wszystkich xD).

Zmotywował mnie wpis mirabelki co opowiedziała jak faceci przygotowali spa i robili robotę za różowe ogólnie się postarali imo za bardzo #simp , a w zamian dostali dzisiaj ciastka, a niektóre femonoidy pytały po co robić cokolwiek. Co mi przypomniało gimbaze i składkę 8 chłopa po 10zł czyli 80 zł na prezent dla różowych, a w zamian na dzień chłopaka dostaliśmy paczke michałkòw do podziału xDDDDDDDDDDĎDDDD
#dzienchlopaka #simp #przegryw

Dzień chłopaka? Chypa dzień over dla chłopa**

  • 23
@PanBober: Co to znowu za urojenia? Na dzien kobiet rozowe u mnie z pracbazy dostają po tanim habaziu, a niebiescy po czekoladzie. Jakie znowu spa? A w domu od swojej co roku #!$%@? narzekania, ze ona sie stara cos oryginalnego wszystkim facetom w rodzinie kupic, a taki szwagier szarpnie sie tylko na tulipany na wage i dzien kobiet zaliczony.
@PanBober: U mnie dzisiaj był mejl z pracy z życzeniami od jednej z dziewczyn i że w kuchni są cukierki, niestety jestem na L4 akurat. Na dzień kobiet nie pamiętam takiej akcji ale u mnie w sumie jest mało kobiet.
@PanBober: Pamiętam jak kiedyś dzień kobiet wypadł w sobotę czy niedzielę i księżniczki z mojego byłego januszexu odwaliły takiego focha w poniedziałek, że nic nie dostały, iż następnego dnia prezes z kierownikiem przywieźli bukiety róż, szampana i jakieś inne gówna dla nich. Tylko po to by opanować tę #!$%@?ą histerię.
@fren-:

u mnie się starali i tym Polkom 30+

Gdzie Ty pracujesz?

W liceum Polki na dzień chłopa też zrobiły taką wiochę, że się ustawiły w rzędzie i każdy chłop miał podchodzić i dostawał cmoki po kolei od każdej. Ja #!$%@?. Jakaś orgia. Czo te Polki we łbach mają.

Jaki wygryw. Ja nawet za rękę nie trzymałem.
@rdest_polny: jaki spermiarz xD. A potem rózowa w związku uważa sex za karte przetargową, a niebieski cuckold musi się postarać, by dotknąć cipy swojej własnej dziewczyny albo źony xD ewentualnie odświętnie dostanie jakieś rakowe bony na sex. Oczywiście chadowski bolec na boku nie musi nic robić czy posiadać innych cringe bonów, bo p0lka sama mu daje i proponuje