Wpis z mikrobloga

  • 119
Przestrzegam was przed #!$%@? dentystami! Jeśli będziecie mieli infekcje zęba, zęba który jest do wyrwania, ale równocześnie jest chory to zasada jest taka: najpierw leczenie infekcji, potem wyrywanie! Mi tylko wyrwali zęba, odmówiono mi antybiotyku. Obecnie nie mam czucia na brodzie i dolnej wardze plus złapałam zapalenie okostnej. Owszem w końcu trafiłam do innej kliniki, ale już z zakażeniem. Siedzę na antybiotyku i powiem wam, że nikomu nie życzę tak #!$%@? bólu , gdzie można doznać uczucia szaleństwa.

Masa kasy wywalona w błoto, kolejne koszta mnie czekają. Żale się bo należy uważać na tych pseudo lekarzy! Uważajcie na siebie i dajcie o zdrowie.

#dentysta #uk #stomatologia #zalesie
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jagoo: ja kiedyś przeżyłem zapalenie okoloeirzcholkowe trójki po jak się okazało błędnym leczeniu kanałowym. Ledwo widziałem na lewe oko, bo tak mi twarz spuchla
@Wykopowicz1234 pani dentystka powiedziała: są dwa rodzaje leczenia. Albo wgrywanie albo antybiotyk. A jaki że już ust nie moglam zamknąć, nawet powietrze powodowało ból to powiedziałam że mają mi to w #!$%@? wyrwać. Siódemka, baba mi to wyrywała 15minut z przerwą bo nie miała siły! Musiałam mieć przerwę, sorry za wyrażenie, ale myślałam że się zesram z bólu. A mówiłam że siadło mi na nerwy, nawet oddychanie mnie bolało w twarzy, chciałam
@Jagoo wydaje mi się że potem sam wyszedł nawet nie czułem najlepsze było to bo to była siódemka jak się pytał czy już działa znieczulenie po zastrzyku mówiłem że nie że czuję twarz a op do mnie ok mnie nie będzie bolało i beka z asystentka i myślałem że z bólu jak rwal się przekrece.
@Hilterde mi dwa razy nie podziałało znieczulenie, zawsze przy osemkach mam też kłopoty z siodemkamj. To jakiś kosmos, że nadal można czuć takie zabiegi.
@Jagoo mam na to rozwiązanie jak się wyrywa zeby bezboleśnie :) jeśli masz kłopot jeszcze i przynajmniej ze 3 do wyrwania a nie chcesz by bolało to napisz :)
@Adiutant ja dzwoniłam na nr 111, tam dali mi numer do głównej dyspozytorni dentystycznej i oni dają Cię do tej kliniki, gdzie akurat jest wolne miejsce. W poniedziałek wysłali mnie do szpitala gdzie mi zrobili krzywdę, parę dni później tylko przez przypadek wysłali mnie do prywatnie kliniki gdzie miałam dostać tylko receptę. Po rzeczowej rozmowie z dentystą uznałam, że to w końcu odpowiednie miejsce.
@Jagoo: kiedyś wspołlokator był u dentysty na nhs i 3 razy pod rząd u każdego kolejnego plomba trzymała się max 2 tygodnie, raz nawet babka trzymała plombę palcem aż się utwardzi ( _)

Dentyści to Ciapak i chindus oraz raz angielka, każdy niegodny polecenia z jego doświadczenia. Poleciał w końcu do Litwy i mu zrobili jak trzeba za ułamek ceny
@Jagoo: Zdrówka. Od bólu zęba gorszy tylko ból ucha.
Mój dentysta w Irlandii na ból zawsze dawał najpierw antybiotyk, a potem dopiero brał się za leczenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jagoo: łącze się w bólu Mirabelko. Trzy dni temu zaczął mnie ostro rwać ząb, 7ka na dole po lewej. Dwie godziny później pojawiła się opuchlizna na pół twarzy, utrudniała oddychanie, zebrało się mnóstwo ropy. Dziś byłem w poradni chirurgicznej, jak dentysta to zobaczył to złapał się za głowę i zastanawiał się, jak ja żyję z takim bólem. Dał mi wybór - wyrwanie od razu na żywca na moją odpowiedzialność albo 4
JaszczompPszeszczeni - @Jagoo: łącze się w bólu Mirabelko. Trzy dni temu zaczął mnie ...

źródło: comment_1633129831YkW6ye48pI5Z0FFjGMh5DH.jpg

Pobierz