Wpis z mikrobloga

  • 119
Przestrzegam was przed #!$%@? dentystami! Jeśli będziecie mieli infekcje zęba, zęba który jest do wyrwania, ale równocześnie jest chory to zasada jest taka: najpierw leczenie infekcji, potem wyrywanie! Mi tylko wyrwali zęba, odmówiono mi antybiotyku. Obecnie nie mam czucia na brodzie i dolnej wardze plus złapałam zapalenie okostnej. Owszem w końcu trafiłam do innej kliniki, ale już z zakażeniem. Siedzę na antybiotyku i powiem wam, że nikomu nie życzę tak #!$%@? bólu , gdzie można doznać uczucia szaleństwa.

Masa kasy wywalona w błoto, kolejne koszta mnie czekają. Żale się bo należy uważać na tych pseudo lekarzy! Uważajcie na siebie i dajcie o zdrowie.

#dentysta #uk #stomatologia #zalesie
  • 65
@JaszczompPszeszczeni widzisz ja chciałam leczenie, ale uznali że najpierw trzeba wyrywać. Ja też nie śpię, też mam problem z oddychaniem. Jak wciągam powietrze nosem to coś mi się dzieje, prąd leci mi ok oka po podniebienie i jakieś nerwy, mam uczucie rozrywania tkanek. Do tego dziś ucho doszło i raz na parę godzin strzela mnie w dolnej szczęce, ale jakby w kość. Ja mam Amoxicillin, Diclofenac i ma własną rękę dorzucam Ketonal
@pu100stan zależy który zabieg i u kogo, ale od lipca prawie 1k, a problem zaczął się wcześniej. Tylko każdy odbijał piłeczkę, że już wszytsko naprawione. Teraz pewnie też tyle zapłacę, widzę że w nowym miejscu za usuwanie zęba biorą do 400f xd a dodam że jeszcze mam do naprawienia bruksizm. A akurat #!$%@?ą siódemkę, wyrwanie i zakażenie za Free bo to był szpital (ʘʘ)
@adamsowaanon w szpitalu była akurat wizyta za darmo ale przed szpitalem, wcześniej byłam u gościa który uważał, że nie ma problemu. Natomiast teraz w nowym miejscu lekarz złapał się za głowę jak powiedziałam mu u kogo byłam. Chyba najbardziej jednak boli mnie to, że jestem sama i sama sobie muszę pomagać. Że tak powiem jest ciężej,
@historiofil akurat mam to w planach, tylko nie wiem czy na tył nie daje się mostku. Mi wszytskie 8 rosną pod 7 więc tracę po zębie na każdy tył nie licząc chorych 8. Najpierw załatwić ból, potwm zastrzyki w mięsień na bruksizm, nakładka na zęby na noc i na samym końcu będę się interesowała wypełnieniem choć biorę pod uwagę nawet aparat na zęby
@Jagoo: Proponuję przemyśleć dodanie adekwatnej i uczciwej oceny na Google - tam jej nie usuną, a ktoś szukający w Twoim mieście na szybko stomatologa się nie natnie.