Wpis z mikrobloga

Wydałem dzisiaj Yerba Mate Tycoon na platformy mobilne. Gra jest w 100% darmowa (bez reklam i IAP):
Znalezisko

Jak komuś się spodoba znalezisko, to zapraszam do wykopania znaleziska i obserwowania #donislawdev

Linki do gry:

Android

IOS

Wcześniej pisałem, iż wersja na platformy mobilne będzie też płatna, jednakże ze względów podatkowych (mam dość indywidualny przypadek, nie chce się zagłębiać w szczegóły, wydawanie wersji mobilnej by trwało kilka miesięcy). Zdecydowałem, iż wersja mobilna będzie darmowa, nie chciałem też spamować użytkowników reklamami, dlatego gra jest też bez reklam. Oczywiście, jeśli komuś spodoba się gra w wersji mobilnej, to można rozważyć Donacje, są różne formy albo zakup wersji Steam. Jednakże nie jest to wymagane( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i z okazji wydania YMT na platformy mobilne, robię #rozdajo 3x kluczy do mojej gry Yerba Mate Tycoon (wersja Steam). #donislawyerbamatetycoon Zielonki nie biorą udziału, losowanie jutro po 15-16? Jakoś tak. Co do statystyk z gry, to będą one udostępnione, w tym przypadku nic się nie zmieniło, za 1-2 miesiące albo później będzie podsumowanie z zyskami/ilością graczy na PC + pobraniami na platformy mobilne. Standardowo będę wołał na tagu #donislawdev

--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Discord O grze i yerba mate
Facebook

*W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu. Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.

#steam #gry #yerbamate #yerbamatewykopclub #gamedev
  • 10
@The_Joker:
Gra nie jest open source (dlatego nie mogę jej dodać do F-Droid), ale zawsze dodaje też swoje gry na itch.io :-}
itch.io <-- akurat jest w sekcji demo, bo się nie dało inaczej połączyć, czyli dać PC płatna a Android darmowa, dlatego jest w demo.
Będzie też na Amazon App Store niedługo (jeszcze weryfikują), sam nie mam Google Play w telefonie, dlatego zawsze staram się wrzucać też w inne miejsca