Wpis z mikrobloga

Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu, który możecie przeczytać tutaj https://www.wykop.pl/wpis/59156167
nadszedł czas, na ostateczne podsumowanie i wyniki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
W ubiegły piątek robiłem badanie nasienia, dokładnie w 11 tygodniu po zabiegu. Wynik przyszedł na maila dzisiaj, więc wychodzi na to, że zabieg się udał ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z perspektywy czasu ani chwili nie żałowaliśmy z żoną tej decyzji, więc jesteśmy zadowoleni ( ͡º ͜ʖ͡º) Osobiście polecam dr. Kulika ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kto ma jakieś pytania to zadawać( ͡º ͜ʖ͡º)

Wołam @wykolejony @soadfan @luk04330 @Kur_nick @silentpl @plink @misthunt3r @bachus @wielkilen bo byli zainteresowani kolejnymi dobami po zabiegu, a zakładam nowy wątek ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wazektomia #seks #antykoncepcja #zwiazki
Mayfield - Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu, który możecie przeczytać tutaj ht...

źródło: comment_16333754538U5BheomKsc7WjZ5Td1dJF.jpg

Pobierz
  • 13
@Mayfield: Rany, przeczytałem komentarze pod tym pierwszym wpisem i to jest niesamowite w jakim miejscu żyjemy. Ja już kilka lat po zabiegu, nawet nie pomyślałem, że w tym ciemnogrodzie warto byłoby zrobić AMA.
@prop teraz już dużo skasowanych jest, ale tam w ciągu pierwszych godzin była jedna ograniczona (tak, ograniczona bo to była kobieta), która skutecznie podgrzewała atmosferę( ͡~ ͜ʖ ͡°)