Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bekazpodludzi #budujzwykopem #zalesie #patologiazewsi
Buduje się na wsi, działka nieuzbrojona w wodę.
Do pociągnięcia jest ponad 500 metrów rur z wodą, która będzie przechodziła przez 6 innych działek - przez co te inne działki będą już uzbrojone.
Część z nich tam się dopiero buduje, albo będzie budowała, albo ma studnie.

Ok robię spotkanie.
Że ja się wszystkim zajmę, bo potrzebuje tej wody.
Jakoś się złożymy na to po wszystkim i będzie.
Więc git.

Rurociąg wybudowany, woda jest. Wyszło 40 tysięcy +/-
Kolejne spotkanie.
Przedstawiam rachunki, i mówię że no to wychodzi po tyle na dom/właściciela działki.
Wyszło jakoś 4,5 tysiąca na głowę - gdzie ich działka od razu leci z wartością do góry bo jest uzbrojona w wodę i ścieki.

#!$%@? nie składam się, co nam zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
POZDRO

Jeszcze to jest w #!$%@? śmieszne w tym Państwie z dykty, że w chwili oddania rurociągu do zakładu wodnego. Ten rurociąg staje się własnością zakładu wodnego, gdzie #!$%@? nie przeznaczyli na niego ani złotówki, i to oni z niego będą czerpać pieniądze. I jeszcze sobie skasują hajs za przyłączenie się do niego jak ktoś będzie chciał.

Gdzie ja żyje, bo chyba w chlewie obsranym gównem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615c3b38a79974000aff5bbb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 102
@AnonimoweMirkoWyznania: Serio tak po prostu zrobiłeś za swoje i oddałeś? Przecież to się robi tak, że jest umowa z wodociągami, płacisz ze swojej kieszeni i oni potem to oddają w ratach. Coś dziwna tą historia.

Nawiasem mówiąc, ta praktyka jest nielegalna, był jakiś tam wyrok sądu. Ale oni mają to w dupie i nadal zmuszają do wykładania prywatnych pieniędzy. Dla mnie to jest wyraz tego, jakim syfem jest nasz aparat państwowy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Przejęcie przewodu przez wodociągi skutkuje tym, że to wodociągi biorą na głowę całą kwestie remontów i napraw.W Warszawie ludzie też krzyczeli, że jak to wodociągi mogą przejmować przewód położony za swoje pieniądze,ale jak przyjeżdża się do nich i stwierdza winę po stronie klienta i słyszysz cenę wymiany lub naprawy to od nagle zaczyna się pytać o możliwość oddania na własność wodociągów.
I ty się budujesz? xD Piniążki pewnie od rodziców dostałeś bo niemożliwe jest żeby ktoś tak nieogarnięty sam zdołał zarobić choćby złotówkę xDDD


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie dziwię się, że z anonimowych ten komentarz, bo nikt normalny by się pod tym swoim nickiem nie podpisał. Jak w tym kraju ma się coś zmienić, skoro nadal pełno takich zawistnych zjebów co się śmieją z uczciwych ludzi.
No to #!$%@?łeś, trzeba było oddać zakładowi w służebność z zapisem, że to Ty decydujesz o przyłączach. Miałem podobnie jak Ty, tylko że sprzedawałem działki, obok Janusz też miał ziemię tyle, że jeszcze nie podzieloną. Poszedłem do niego jak do człowieka i mówię, że trzeba będzie dociągnąć wodę do naszych działek i żebyśmy się zrzucili. Kazał mi #!$%@?ć, bo on ma jeszcze czas. No to zrobiłem wodociąg, wyszło mi za wszystko 200k,