Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bekazpodludzi #budujzwykopem #zalesie #patologiazewsi
Buduje się na wsi, działka nieuzbrojona w wodę.
Do pociągnięcia jest ponad 500 metrów rur z wodą, która będzie przechodziła przez 6 innych działek - przez co te inne działki będą już uzbrojone.
Część z nich tam się dopiero buduje, albo będzie budowała, albo ma studnie.

Ok robię spotkanie.
Że ja się wszystkim zajmę, bo potrzebuje tej wody.
Jakoś się złożymy na to po wszystkim i będzie.
Więc git.

Rurociąg wybudowany, woda jest. Wyszło 40 tysięcy +/-
Kolejne spotkanie.
Przedstawiam rachunki, i mówię że no to wychodzi po tyle na dom/właściciela działki.
Wyszło jakoś 4,5 tysiąca na głowę - gdzie ich działka od razu leci z wartością do góry bo jest uzbrojona w wodę i ścieki.

#!$%@? nie składam się, co nam zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
POZDRO

Jeszcze to jest w #!$%@? śmieszne w tym Państwie z dykty, że w chwili oddania rurociągu do zakładu wodnego. Ten rurociąg staje się własnością zakładu wodnego, gdzie #!$%@? nie przeznaczyli na niego ani złotówki, i to oni z niego będą czerpać pieniądze. I jeszcze sobie skasują hajs za przyłączenie się do niego jak ktoś będzie chciał.

Gdzie ja żyje, bo chyba w chlewie obsranym gównem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615c3b38a79974000aff5bbb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 102
@Polanin bynajmniej - na ten przykład zauważyłem że na Ukrainie jest tak samo a nawet jeszcze bardziej uwypuklone : sami Ukraińcy mówią tak : nie wpuszczaj z bocznej drogi nawet bo jesteś leszczem.
bądź też w uzgodnieniu z zakładem nie założyłes komitetu wodociągowego


@piiar: Ten kraj to żart, jest tak absurdalnie dużo przepisów, w tym większość pamięta jeszcze komunizm, że nie sposób się w tym połapać. I jeszcze skąd zwykły człowiek ma się dowiedzieć o jakimś komitecie wodociągowym, kiedy po wygooglowaniu "jak zrobić przyłącze wodne" wyskoczy mu 450 000 wyników będących artykułami SEO, pisanymi przez studentów, z których dowiesz się tyle, że "lepiej zlecić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: dlaczego ziomek z pierwszej działki ma płacić za resztę wodociągu do ostatniej działki skoro z 5/6 nie będzie korzystać? Koszty powinno się dzielić stosunkowo do tego kto z jakiego odcinka będzie korzystać. Wiec pierwszy koszt pierwszego odcinka do podzialu na 6, drugi odcinek do podziału na 5 its .ostatni zapłaci najwięcej, pierwszy najmniej ¯_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯