Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bekazpodludzi #budujzwykopem #zalesie #patologiazewsi
Buduje się na wsi, działka nieuzbrojona w wodę.
Do pociągnięcia jest ponad 500 metrów rur z wodą, która będzie przechodziła przez 6 innych działek - przez co te inne działki będą już uzbrojone.
Część z nich tam się dopiero buduje, albo będzie budowała, albo ma studnie.

Ok robię spotkanie.
Że ja się wszystkim zajmę, bo potrzebuje tej wody.
Jakoś się złożymy na to po wszystkim i będzie.
Więc git.

Rurociąg wybudowany, woda jest. Wyszło 40 tysięcy +/-
Kolejne spotkanie.
Przedstawiam rachunki, i mówię że no to wychodzi po tyle na dom/właściciela działki.
Wyszło jakoś 4,5 tysiąca na głowę - gdzie ich działka od razu leci z wartością do góry bo jest uzbrojona w wodę i ścieki.

#!$%@? nie składam się, co nam zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
POZDRO

Jeszcze to jest w #!$%@? śmieszne w tym Państwie z dykty, że w chwili oddania rurociągu do zakładu wodnego. Ten rurociąg staje się własnością zakładu wodnego, gdzie #!$%@? nie przeznaczyli na niego ani złotówki, i to oni z niego będą czerpać pieniądze. I jeszcze sobie skasują hajs za przyłączenie się do niego jak ktoś będzie chciał.

Gdzie ja żyje, bo chyba w chlewie obsranym gównem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615c3b38a79974000aff5bbb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 102
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli tobie zależało teraz i już. Reszta miała #!$%@? ale się zgodzili, że możesz przejść przez ich działkę (choć nie musieli). Teraz jeszcze chcesz od nich zwrot kosztów za to co sam chciałeś i zrobiłeś?

Jak sam piszesz, inni mają studnie lub nawet się nie budują to pewnie nawet by teraz nie musieli kłaść tych rur a jak tobie zależało teraz i już to płać i ciesz się, że mogłeś
Dobry bait. Gdzie aktualnie 100metrów to 28tysięcy i to ciśnieniówki gdzie materiał tańszy na kanalize. A po drugie wodociagi kupują przylącze "bez vat" od ciebie jeśli już masz taką ochotę.
@Ciapaty: Dokładnie, ale nie, każdy po drodze ma się po równo dołożyć do wodociągu i to już, teraz, zaraz, bo on chce mieszkac na końcu czarnej dupy. Gdyby powiedział "daję połowę, bo mi zależy, żeby na zaraz było" to bym rozumiał oburzenie. Ciekawe co by powiedział OP jakby on się nie budował, a przyszedł typ z pierwszej działki i powiedział że chce od niego 4,5 tysiąca bo właśnie mu 1/6 wodociągu
@AnonimoweMirkoWyznania: Bait czy nie ja wam napiszę świeży autentyk. Osiedle dla bogoli polska A. Liczba domków 120, a przepraszam to są wille a nie jakieś tam domki.. Trza wymienić szlaban a tak naprawdę wybudować go od nowa. Złożyło się tylko 60% reszta ma #!$%@?…I jak ich zmusisz? To nie są biedni ludzie, stać ich na 400 zł jednorazowego wydatku. Nie da i ch…jemu szlaban nie potrzebny, gorzej niż w blokowisku
Wyszło jakoś 4,5 tysiąca na głowę - gdzie ich działka od razu leci z wartością do góry bo jest uzbrojona w wodę i ścieki.


@AnonimoweMirkoWyznania: No i git że się wypieli.

Tak samo mój somsiad jako dosłownie jedyny w okolicy ogrzewa się gazem z wolnostojącego zbiornika (inni mają jakieś piece na pellet, kolektory słoneczne, olej opałowy i właściwie w okolicy masz tam chyba każdy możliwy rodzaj ogrzewania), to chciał żeby ludzie
@AnonimoweMirkoWyznania Pier*dol frajerów. Przedstaw swoje zdanie uzupełniając że jeśli nie chcą się złożyć na rurociąg, z którego będą korzystali to złożysz wniosek do gminy o naliczenie opłaty adiacenckiej od tych nieruchomości gruntowych, których wlasciciele nie chcą partycypować w kosztach a tylko korzystać.
Zobaczymy kto wtedy się zgłosi do Ciebie.
@AnonimoweMirkoWyznania: sytuacja jak u kolegi. Nowe osiedle - 20-30 domów i trzeba ciągnąć media. 10 osób chciało a reszta nie chciała się dołożyć a potem ciagle wojny. Ci na szczęście założyli komitet, chcieli 4000 zł za przyłączenie się do nich a najbardziej walczyli i targowali się ci, którzy wybudowali wille za 1.5 miliona. Droga tez wspólna, miasto chciało wziąć żeby zrobić oświetlenie - oczywiście, że nie bo te 1/30 drogi moje
@AnonimoweMirkoWyznania u mnie było zabawniej. Wodociąg oddany, #!$%@?ł się hydrant na końcu (właz). Telefon do gminy, a tam babeczka twierdzi, że oni nie są jego właścicielem. Dopiero jak jej pokazałem kwity o przejęciu i powiedziałem, że przecież niemożliwe by mi wodociągi pozwoliły na korzystanie z prywatnej rury to babce coś zatrybiło by ogarnąć burdel w głowie i papierach.