Wpis z mikrobloga

Muszę przejść na dietę, bo jest grubo XD Zawsze dobrze działało na mnie odstawienie węglowodanów. Poradźcie, czym zastąpić w posiłkach węgle w postaci bułki, chleba ziemniorów itd. tak, żeby było tanio i dobrze - o warzywne napełniacze w sumie pytam. Pomidory zawsze spoko, ale niestety sezon się kończy. Może być w wersji konserwowej lub jakiejkolwiek innej.

Oczywko do tego zacznę w końcu chodzić na siłownię.

#pytanie #dieta #jedzenie #jedzzwykopem #mikrokoksy #obrazekdlazwiekszeniaatencji
pogop - Muszę przejść na dietę, bo jest grubo XD Zawsze dobrze działało na mnie odsta...

źródło: comment_16334639681RLE9y8MfCJDMAXppKXpW7.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pogop: warzywa na patelnię, wafle ryżowe, same ziemniaki imo nie są zle bo objętościowo mają mniej węgli niz np ryż
@pogop: Zdania są w tej kwestii podzielone, ale mi na redukcji bardzo pomógł makaron Konjac. Ma prawie zero kcal, jak go odpowiednio przyprawisz, wrzucisz na patelnie z jakimś mięsem, przyprawami czy sosem to serio smakuje całkiem nieźle.
@pogop: Przy serze i mięsie możesz zrobić sobie serowego omleta, dół talerza zakrywasz serem a na to mięso i do mikrofalówki, albo zwykłego omleta wtedy masz 0 węgli a sporo białka i tłuszczu. Najlepsze omlety to te rolowane i bardzo polecam, na wykopie gdzieś w sekcji wykopalisk/głównej jest film instruktażowy, polega on głównie na tym samym co zwykły omlet ale składniki siekasz i dodajesz do wywaru a potem porcjami wylewasz zwijasz