Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nieasertywny: 2 rok, w pokoju obok zestaw 3 szarych myszek, a w nocy słyszane dźwięki ruchania przez ściany. Ciężko było zasnąć, ale koło 2 w nocy dałem rade. O 7 rano z kolei budzą mnie krzyki #!$%@? kierowniczki akademika, uchylam drzwi, a tam na korytarzu te 3 szare myszki i 6 typa odziani tylko w ręczniki. Kierowniczke wnerwiło to, że nie uiścili opłaty za nocleg.
  • Odpowiedz
@nieasertywny mieszkałem na końcu korytarza w trzyosobowym pokoju. Gdy byłem sam w środku nocy obudziły mnie odgłosy tarła na korytarzu. Para grzmociła się w pijackim amoku na parapecie. Nie to jednak było szczytem. Szczytem było gdy po kilku głośniejszych stęknieciach usłyszałem głos jakiegoś postronnego obserwatora mówiący z nutą rozbawienia "chyba zaraz dojdzie". Do tej pory żałuję, że wtedy nie wyszedłem z pokoju by obejrzeć ten skecz. Wydarzenie zostało ochrzczone mianem parapeetingu
  • Odpowiedz
@nieasertywny pewnego raz jeden gość zezgonował w pokoju dziewczyn. Pech chciał, że mieszkała tam grubaska, która była na niego mocno nagrzana. Krótko mówiąc waliła konia gościowi który ledwie kojarzył fakty. Czynność tę ochrzczono mianem "mandżurskiej śruby"
  • Odpowiedz
@nieasertywny kumpel z pokoju mial w akademiku tzw koleżankę od przytulania. Przyszła którejś nocy niezapowiedziana do pokoju. Jako że była pod wpływem to oczywiście pomyliła łóżka. Historia nie ma happy endu. Kolega będący jej przypadkowym wybrańcem na tę noc spłoszył ptaszynę krótkim okrzykiem zdziwienia z powodu przerwanego snu "co jest #!$%@?!"
  • Odpowiedz
@AnotherBrickInTheWall: e tam, zabawnie jest, by cie uspokoić powiem, że większość krzywych akcji dotyczy pijaństwa lub marychy, seks jak już to z kulturą zazwyczaj. Na przykład jak byłem na 3 roku w grudniu odpaliło alarm przeciwpożarowy o 1 w nocy. Typ zapalił se jointa i zapomniał, że w pokojach są czujniki dymu.
  • Odpowiedz
@nieasertywny: Znajoma - taka gruba brzydka, przyznała mi się ze kiedyś po pijaku w akademiku miała trojkat z dwoma chłopami na raz jednocześnie. I mówiła ze ciężko dać radę dwóm jednocześnie, ze na filmach to inaczej wyglada. W sumie gruba może się szybciej zmęczyła. Ale czasem se o tym przypomnę, zwłaszcza jak ją widzę z dwójka dzieciaków (ma męża, jest Ok) tylko on o niczym nie wie. Ciekawe czy ja nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdw_pl: op chciał historie z pięciu lat akademika to dostał bo sobie wypiłem wczoraj i stwierdziłem a co mi tam. Mogłem jeszcze napisać więcej uwzględniając kolegów, ale wtedy byście oszaleli chyba.

@GearIsGreat: pewnie jakieś 30 sek, ale wyszedłbym na świra i nie wiem jakbym miał się tłumaczyć z tego gdyby się żona obudziła. I po co miałbym to robić? No zastanów się.
  • Odpowiedz
@rysownik: no bo to wygląda inaczej niż na filmach, nawet z męskiej strony jest to męczące. Ciężko z rytmem, częściej kobieta robi to na zmianę raz jednemu a raz drugiemu niż obu na raz. Ale nadal lepsze niż oklepana wersja z dwoma laskami która sprawdza się tylko na filmach.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy ja nie wiem o podobnych wybrykach swojej różowej?


@rysownik: Pewnie, że nie wiesz. Ale nawet jak byś wiedział, to byś to sobie zracjonalizował, że przecież młoda była,, głupia, a młodość jest od tego, żeby szaleć itd. bo ruchanie dla ciebie ważniejsze niż godność.
  • Odpowiedz