Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@nieasertywny: wróciłem kiedys do pokoju do akademika i na jednym łóżku spał mój wspołlokator z nowo poznana dziołcha a na drugim nasz wspólny kumpel tez ze świeżo poznana dziewczyna a dla mnie została podłoga w moim własnym pokoju i samotność

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@nieasertywny pewnego raz jeden gość zezgonował w pokoju dziewczyn. Pech chciał, że mieszkała tam grubaska, która była na niego mocno nagrzana. Krótko mówiąc waliła konia gościowi który ledwie kojarzył fakty. Czynność tę ochrzczono mianem "mandżurskiej śruby"


@KniazZvyrdas: chyba gwałtu na mężczyźnie.
  • Odpowiedz
@StaraSzopa @NDP_vulnerable_type_borderline_28 Gość studiował filozofię, pisał pracę magisterską o czymś związanym z seksem w różnych kulturach plus słynął z tego że po pijaku wskakiwał na stół i robił tak zwane "śmigło" #!$%@?. Szmacił też przez jakiś czas szarą myszkę, która przyszła na pierwszy rok i imponowało jej bycie grzmoconą przez studenta 5 roku. Nie wiem co czuł po tym wydarzeniu, ale sądzę, że go to obeszło.

Ps. Lubił też chodzić na roksę
  • Odpowiedz
Kiedyś srałem w kiblu w akademiku, szybko zrobiłem mega śmierdzącą dwójeczkę, a że miałem gazetkę to chciałem doczytać artykuł do końca. Więc tak siedziałem i czytałem, nagle do kabiny obok weszła jakaś para i zaczęli się przygotowywać do seksu. Jak zaczęli akt i panienka zaczęła piszczeć to ja spuściłem wodę w kiblu i wyszedłem z kabiny, nagle cisza jak mak zasiał po czym z kabiny dobiega "Ja #!$%@?, ale #!$%@?" ( ͡
  • Odpowiedz
Kiedyś srałem w kiblu w akademiku, szybko zrobiłem mega śmierdzącą dwójeczkę, a że miałem gazetkę to chciałem doczytać artykuł do końca. Więc tak siedziałem i czytałem, nagle do kabiny obok weszła jakaś para i zaczęli się przygotowywać do seksu. Jak zaczęli akt i panienka zaczęła piszczeć to ja spuściłem wodę w kiblu i wyszedłem z kabiny, nagle cisza jak mak zasiał po czym z kabiny dobiega "Ja #!$%@?, ale #!$%@?" ( ͡
  • Odpowiedz