Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nieasertywny mieszkałem na końcu korytarza w trzyosobowym pokoju. Gdy byłem sam w środku nocy obudziły mnie odgłosy tarła na korytarzu. Para grzmociła się w pijackim amoku na parapecie. Nie to jednak było szczytem. Szczytem było gdy po kilku głośniejszych stęknieciach usłyszałem głos jakiegoś postronnego obserwatora mówiący z nutą rozbawienia "chyba zaraz dojdzie". Do tej pory żałuję, że wtedy nie wyszedłem z pokoju by obejrzeć ten skecz. Wydarzenie zostało ochrzczone mianem parapeetingu
@nieasertywny: Znajoma - taka gruba brzydka, przyznała mi się ze kiedyś po pijaku w akademiku miała trojkat z dwoma chłopami na raz jednocześnie. I mówiła ze ciężko dać radę dwóm jednocześnie, ze na filmach to inaczej wyglada. W sumie gruba może się szybciej zmęczyła. Ale czasem se o tym przypomnę, zwłaszcza jak ją widzę z dwójka dzieciaków (ma męża, jest Ok) tylko on o niczym nie wie. Ciekawe czy ja nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdw_pl: op chciał historie z pięciu lat akademika to dostał bo sobie wypiłem wczoraj i stwierdziłem a co mi tam. Mogłem jeszcze napisać więcej uwzględniając kolegów, ale wtedy byście oszaleli chyba.

@GearIsGreat: pewnie jakieś 30 sek, ale wyszedłbym na świra i nie wiem jakbym miał się tłumaczyć z tego gdyby się żona obudziła. I po co miałbym to robić? No zastanów się.