Wpis z mikrobloga

Mireczki, matula chce zrobić sobie remont kuchni + przedpokoju. Meble na wymiar będą prawdopodobnie z BRW i tutaj problemu nie ma. Szukam jakiejś firmy, która wykona wyżej wspomniany remont - jakieś kafelki - ściana i podłogi, malowanie, pociągnięcie instalacji elektrycznej, hydrualika. Jest to do zrobienia w ramach jednej firmy, czy wszystkich fachowców muszę umawiać osobno? Może polecacie kogoś z okolic #tczew #gdansk #pomorskie
Nigdy nie zabierałem się za takie remonty, nie wiem w co ręce włożyć i jak to ugryźć. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#remontujzwykopem #remont
  • 16
@Loginconajmniej4znaki ja wydałem może z 2 tysiące na sprzęt, całe mieszkanie wykończyłem w 2,5 miesiąca pracując 3 dni w tygodniu, ze stanu deweloperskiego, włącznie z całą łazienka i meblami na wymiar. Sam jeden, brat mi tylko pomalował 3 ściany na biało.
Ile w kieszeni zostało? Kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy? Też wszystko z YT i z tagu #remontujzwykopem
@klokupk: zakładam że jeżeli kończyłeś mieszkanie ze stanu developerskiego to w nim nie mieszkałeś, a uwierz że mieszkanie w lokalu gdzie w danym momencie jest remontowane chociażby jedno pomieszczenie to jedna wielka męczarnia

no i co innego wykańczać sobie na spokojnie świeże mieszkanie a co innego rozwalać i budować od nowa kuchnie, nie wiem jak wygląda sytuacja u rodziców OPa ale jak mają do zrobienia nowe punkty elektryczne i hydraulike od
Dzwoń 665 035 891
Sąsiad ma firmę remontowo budowlaną, jak ma wolny termin to umówi się z Tobà na bezpłatną wycenę.
Jedno jest pewne to nie jest typ co bierze zaliczkę i znika na 3 miesiące, jak wchodzi na budowę to siedzi na niej aż skończy
@GdzieJestBanan: kumplu, pierwsza najważniejsza rzecz. Umów sobie z 3-4 fachowców i porównaj wycenę, u mojej mamy wyceny byly od 8 tys do 20 tys... Za to samo, taki #!$%@? rozstrzał... Jeśli chcesz to mogę Ci dać numer do gości robią wszystko. Sprawdzeni właśnie u mojej mamy, spoko kasę wzięli i zrobili naprawdę ok jak za tą kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)