Wpis z mikrobloga

Moje zamówienie na iPhone 13 powinno być zrealizowane w tym miesiącu. Dam znać jak dojdzie, jak nie dojdzie, lub będzie się opóźniać.
@caballo-blanco: nagrałem filmik na którym pokazałem swoją twarz i kanał jest podpisany moim imieniem i nazwiskiem (jak masz pytania to możesz znaleźć na fb i napisac), a dalej część osób podważa moją wiarygodność tylko dlatego ze nie miałem wcześniej konta na wykopie xd w życiu bym nie wykorzystał swojej tożsamości do promowania oszustwa, znalazłem ich na OLX, zaryzykowałem i kupiłem telefon, nagrałem dla was unboxing i szczerą opinie ze szczegółami jak
Opinia z Google: jak to rozumieć najpierw pisze ze dostała, a później ze czeka ##Maria Stachoń
2 opinie

2 dni temuNOWA
Telefon dotarł do mnie z opóźnieniem 2 tygodniowym. W mailu informującym o opóźnieniu obiecywane były lepsze parametry lub rabat do sklepu. Póki co nie otrzymałam żadnego rabatu oraz telefonu z lepszymi parametrami. Dzwoniłam kilkukrotnie pytając o status zamówienia i byłam za każdym razem informowana ze telefon dotrze wcześniej lub na czas.
@Jordandc: Przychodzę z pomocą: to odwrócona chronologia po prostu xD
Przeczytaj to jeszcze raz zdanie po zdaniu, bo trochę jest to dziwnie rozpisane.

1. Zamówiła telefon.
2. Dostała maila, że telefon, który zamówiła prawdopodobnie będzie później niż zaplanowano i w zamian za to mogą jej zaoferować model w lepszej konfiguracji lub rabat.
3. Kontaktowała się z Artis z pytaniami, kiedy dotrze telefon - po pewnym czasie już wiedzieli, że problem z
@kubbaa: No napisane tragicznie można to tak rozumieć jak objaśniłeś. Co do opóźnienia to nawet w Apple się czeka obecnie 1.5-3msc wiec tym się nie przejmuje. Bardziej chodzi o całokształt legitnosci tej firmy
Hej,

Także zakupiłem u nich telefon. Jeszcze udało mi się po niższej cenie bo teraz na stronie podwyższyli znacznie.

Ma przyjść 10.06, więc także potwierdzę co i jak.
Czekam także na Laptopa od Carvipa.

Liczę na to iż w tym czasie nie będzie opóźnień.
Cześć. Ja zamówiłem telefon jakoś po Nowym Roku z terminem oczekiwana około 4 miesięcy. Ma być sam koniec kwietnia. Jeżeli przyjdzie, to Wam napiszę, a jak będziecie chcieli sprawdzić moją autentyczność to również się postaram to udowodnić w miarę obiektywny sposób. Zamówiłem 13 Pro 256GB Gold.
Czołem!
W jaki sposób dokonać u nich płatności, żeby w razie czego mieć "podkładkę" i być w miarę bezpiecznym?

U Pana Marka też się bałem o dostarczenie towaru, ale koniec końców skończyło się tym, że towar dostałem i wszystko było git. Tyle, że tamtym wątku jest więcej poleceń i recenzji.
Własnie po to jest chargeback gdy firma ogłosi upadłość niewypłacalność lub się zawinie. :) a skad wiesz ze Carvip bedzie miał telefony znowu ?
@GL1888: bzdura. Jeżeli firma jest niewypłacalna odpowiedzialność za zwrot spada na agenta rozliczeniowego płatności, czyli w tym przypadku na firmę eCard, z tego co pamiętam.

Jednakże problem zaczyna się pojawiać w momencie kiedy akceptant jest niewypłacalny i jest w wobec niego prowadzone postępowanie upadłościowe. Najskuteczniejszą metodą zwrotu środków pieniężnych w takim wypadku jest skorzystanie z reklamacji chargeback, ponieważ reklamacja jest wtedy uniezależniona od wypłacalności akceptanta. Podmiotem, który jako pierwszy w kolejności