Wpis z mikrobloga

Jaka wilgoć, jaki wylot, co ty wygadujesz? XD


@RozowaZielonka: suszarka nawet nowoczesna zawsze wypuści trochę wilgoci. Ja mam w niewentylowanym pomieszczeniu i nieogrzewanym. Jak zamknę drzwi podczas suszenia i nie zostawię uchylonego okna, to mam zaparowane szyby :) Typowi chodziło o stare modele pewnie, gdzie rzeczywiście potrzebne było podpięcie pod wentylację, lub dziura w ścianie. Ale faktem jest, że ta, którą mam, a+++, kondensacyjna, inwerter i wszystko inne, generuje wilgoć. Moja
  • Odpowiedz
@kobiaszu: korzystając z wątku, czy dobrze widzę że jedynym producentem robiącym płytkie suszarki (slim, głębokość circa 45cm) jest Beko? Mam już pralkę 45cm i to jedyne co się zmieści, zastanawiam się czy będzie spoko
  • Odpowiedz
@2plus1: napisz mi w poniedziałek to podepnę sie do gosunda i ci powiem bo oststnio telefon zmieniłem. Wydaje mi sie, ze srednio wychodziło 0.7kWh dziennie
  • Odpowiedz
@artekF: z instrukcji mojej pralko-suszarki (LG F4DN409S1), na samej górze, ale daję całość, bo jest zaznaczone w uwagach że ten sam program prania. Przy innych jest mniejsze zużycie, u mnie tak średnio z 60 litrów schodzi na suszenie. W lodówce masz z tyłu odprowadzanie ciepła i trzeba zostawić trochę miejsca, tu tego nie ma, nie ma żadnych wylotów powietrza, chłodzi to zimną wodą i spuszcza od razu do kanalizacji.


@Templar:
  • Odpowiedz
@kobiaszu: głosne to ?


@lukenzi: #!$%@? głośne.

Mam małą łazienkę, więc pralka i suszarka stoją w szafie w korytarzu. Pralka to pikuś, ale suszarka nie daje żyć, więc puszczamy ją zazwyczaj jak wychodzimy.
  • Odpowiedz
@jr96: Przy bieliźnie , cienkich rzeczach czy no jensach nie ma czegoś takiego. Sweterka czy bluzy bym nie wrzucał no ale tak samo nie nastawiam takich rzeczy na 60 stopni w pralce
  • Odpowiedz
  • 1
@Pociongowy ja z uwagi na brak miejsca mam pralko-suszarke samsunga. Jestem zadowolony no i na + jest to że nie muszę przekładać rzeczy z pralki do suszarki. Pranie + suszenie najdłużej trwało 6h
  • Odpowiedz