Wpis z mikrobloga

Czytam sobie jedną z książek Tomasza piątka i trafiłem na arcyciekawy fragment wywiadu z Jarkiem Kaczyńskim z 1998, gdy praktycznie oskarżał Radio Maryja o współpracę z rosyjskimi służbami specjalnymi. I biorąc pod uwagę aktualną narrację PiS i zbieżność tej narracji z narracją #konfederacja i #ruchnarodowy to czy możemy uznać, że zdaniem wicepremiera ds. bezpieczeństwa główna partia rządząca i 11 innych posłów jest na usługach Kremla?


#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy
Azaajaszz - Czytam sobie jedną z książek Tomasza piątka i trafiłem na arcyciekawy fra...

źródło: comment_16340561062AU6NfUWJlmuj7SoE7WW3T.jpg

Pobierz
  • 9
@Azaajaszz: nie rosyjskich tylko niemieckich? To nie niemieckie lotnictwo skarżyło się polskiemu wojsku? Wiem, że tam były jakieś kontrowersje wokół nadajników RM w Krasnodarze (?) ale nie wiem co z tego wynikło ¯\_(ツ)_/¯
  • 0
@ghandi92 rosyjskich. RM korzystało z nadajników znajdujących się na terenie Rosji i korzystało z rosyjskich częstotliwości wojskowych. A czemu niemieckie samoloty to przechwytywaly? Nie wiem ale się domyślam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Poza tym, autor jasno pisze, że to plotka, nie traktowałbym tego przesadnie poważnie. Jest całkiem spora szansa, że to Urban legend