Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? cię to obchodzi bo chcesz na nim zarobić. A jak się zapakujesz to naganiasz kolejnych takich jak ty, tak samo ja ciebie ktoś nagonił wcześniej. BTC prawdziwa jedyna wolna, niepodległa, zdecentralizowana waluta której nikt nie kontroluje. Reszta to scamy oparte o uzależnienie ludzi od hazardu i chęć wierzenia ze staniesz się milionerem kupując jakiegoś shita.

TO IRONIA LOSU ŻE PRAWDZIWE REWOLUCYJNY W SFERZE FINANSOWE PROJEKT, KTÓRY POZWALA LUDZIOM PRZEJŚĆ NA NIEZALEŻNE, NIEKONTROLOWANE I UCZCIWE FINANSE, COŚ CO ODMIENI LUDZKOŚĆ NA ZAWSZE ROZWIJA SIĘ WRAZ Z TYSIACAMI SCAMÓW I PASKUDNYCH OSZUSTW KTÓRE ŻERUJA NA JEGO SUKCESIE.

Zdecentralizowana niepodległa waluta. Bez premine i wydnego choć 1 sat przez twórcę. Bez zarządu, żadnej organizacji, czy jakiejkolwiek formalnej grupy. Nikt nie kontroluje go bardziej niż inni. A OBOK DRUKOWANE Z DUPY CAŁKOWICIE KONTROLOWANE PRZEZ TWÓRCĘ TYSIĄCE TOKENÓ I SPRZEDAWANE IDIOTOM.

I janusze myślą że BTC i jakieś inne krypto są do siebie podobne. #!$%@?, BTC osiągnął sukces, bo pierwszy raz człowiek bez zaufania komukolwiek mógł uniezależnić się od scamu systemu fiducjarnego. TO #!$%@? SCAMY ROBIĄŚ 100x GORSZE NIŻ TE FIATY KTÓRE ZAORAŁ BTC :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Idioci, to było na odwrót. BTC zaczął zyskiwać na wartości bo miał ograniczoną i niekontrolowaną podaż i nikt go nie dostawał za nic. Dlatego że zaoferował uwolnienie się od tego w fiatach. Dzięki uczciwości systemu ten jest dziś tyle wart. Shity robią odwrotnie. Właściciel drukując sobie w #!$%@? nieprzydatnych coinów i wam je #!$%@?ą :D

Jak wy chcecie powtórzyć sukces bitcoina na czymś co jest jego dokładnym przeciwieństwem?

#bitcoin #kryptowaluty #gielda #inwestycje
Pobierz Opposition_Fuhrer - Ale #!$%@? cię to obchodzi bo chcesz na nim zarobić. A jak się za...
źródło: comment_1634071440zDQ7YiJCnROeTKYCs1X9E0.jpg
  • 47
@cypherpunkbtc: kpanie zaczelo w celu zarobku zaczelo sie kiedy btc zykal warosc i powstl z tego dochod. Naturalny proces ekonomiczny. Kiedy btc nie mial waros, to nikt nie inwestowal w kopanie.

Satoshi celowo przez dwa lata projektu wykonal tylko 4 transakcje. Pierwsza tx historyczna do finneya 10 BTC a trzy kolejne to sam do siebie. Tworca projektu wykopal kilkaset tys. BTC i wykonal tylko 4 tx. Wydajac tylko 10 drugiemu uzytkowbikowi
@Opposition_Fuhrer: oni nie, ale Satoshi wiedział, skoro zakładał sukces projektu, a chyba wierzył we własny projekt?
Przecież na drugi dzień od startu Hal pisał o milionych za BTC.
Z tego wniosek ze SN świadomie stworzył kastę bilionerów i świadomie zaplanował nierówność w dystrybucji wartości, tworząc jeden z bardziej niesprawiedliwych pod tym względem systemów.
@Opposition_Fuhrer: Doge też osiągnął sukces. Potem ShibaInu osiągnie sukces...
Popatrz na cały nasz świat. Wszystko oparte jest na przekrętach, okazjach, tanio kupić, drogo sprzedać. Wszystko oparte jest na wyzysku pracowników, 5% najbogatszych skupia tyle zasobów finansowych co te 95% niewolników.
Serio masz jakieś skrupuły? Ojej! Ktoś pompuje shitcoina! Jesteśmy dorośli. Wiemy że pompujemy, bo każdy liczy, że trafi na właściwy moment. Bierzemy udział w tej absurdalnej zabawie, licząc się z tym,
@Opposition_Fuhrer: Aha, czyli wszyscy powinni wyjść z altów i kupić BTC? I pewnie dziwnym trafem wtedy byś zarobił. Jak dla mnie to Ty wyglądasz na naganiacza, który odwołuje się do emocji i pluje jadem na stronę przeciwną aby antagonizować. Pogląd że jedynie BTC jest słuszny i niewinny to tak jakby na początku ery motoryzacji ktoś wołał, że wszyscy muszą jezdzić Fordem - reszta producentów chce was oszukać. Albo jesteś naiwny albo
@Opposition_Fuhrer: Bitcoin zastąpił kastę posiadaczy fiata bankierów, wielkich posiadaczy ziemskich, bogate rody arystokratyczne itd zastąpił to kastą nerdów. A teraz powiedz mi co z tymi ktorzy we fiatcie byli najniżej biedakami z 3swiata, wykluczonymi cyfrowo. Co w ich pozycji zmienił Bitcoin?
Nic, oni wejdą do systemu na końcu i zostaną tam gdzie byli.
Z tego wniosek ze SN świadomie stworzył kastę bilionerów i świadomie zaplanował nierówność w dystrybucji wartości, tworząc jeden z bardziej niesprawiedliwych pod tym względem systemów.


@cypherpunkbtc: Oczywiscie ze zakladal sukces. Dlatego zeby nie zaprzepascic sukcesu zostawil wskazowki w wykopanych blokach. Caly cxas stosowal zmofyfikowane wersje noda ktore liczyli inaczej nonce. Dzieki temu mozna dzis z duzym prawdopodobienstwem wyszukac ktore bloki on wykopał. I kiefy ludzie normalbie #!$%@? mase tx, satoshi w
@cypherpunkbtc: Tak. I kopie do dzisiaj zarabiając na tym. to dlaczego ty nie kopiesz?
Jesteś żałosnym człowiekiem atari. Sprzedałbyś matkę za 5pln a człowieka który był tak altruistyczny starsza się przedstawić jako takiego c**** jakim ty sam i większość ludzi jesteście. Gdyby bitcoina wymyślił kto inny, to by nie wyszedł. Wszystkie próby premine przed ETH były nieudane. Nikt nie kupował oszukanej waluty. Później to hazard opanował idiotów i kupują wszystko bez
Idź sobie na bitcointalk tam wszystko jest od początku. Wszystkie wysrywy o cenie też. To też nie zginie . Taka twarz bitcoina.


@cypherpunkbtc: Ale ja znam dużo lepiej historię btc niż ty. I nie tylko z bitcointalka. Przeczytałem tego całą masę i każdą publicznie dostępną wypowiedź satoshiego.
@Opposition_Fuhrer: A co to ma do rzeczy. Bitcoin to projekt społeczności. Jest taki jaki chce go jego społeczność. To ona zrobiła z niego spekulacyjego shita do kupowania lambo.

Satoshi jedynie zaprojektował system tak samo niesprawiedliwy jak fiat. Ale zdaje się nie miał zamiaru robić nic innego w końcu wzorował się na systemie złota które zawsze było w kontrolowane przez elity.
Aha, czyli wszyscy powinni wyjść z altów i kupić BTC? I pewnie dziwnym trafem wtedy byś zarobi


@Rusa: Nie. Ja nigdy nie zahcęcałem do kupowania BTC. To debile myślą że naganianiem im się uda. Patrzcie jaki marketing ma ETH i tysiące frajerów którzy na niego naganiają. Dużo więcej niż BTC miało, Jakoś #!$%@? nie działa :D

Absolutnie nie wychodź z altów. Baaa, ja nawet nie chcę takich idiotów jak wy w
A co to ma do rzeczy. Bitcoin to projekt społeczności. Jest taki jaki chce go jego społeczność. To ona zrobiła z niego spekulacyjego shita do kupowania lambo.


@cypherpunkbtc: Nie zrobiła z niego tego, tylko ona go tak traktuje, ale nie zmienia to jego zalet dzięki którym on będzie istniał bo jest niesamowicie użyteczny. Wy sobie robicie z niego tulipany. Wasza sprawa. Dlatego też się zerujecie, jak ty uzależniony hazardzisto. WIesz że
Tydzień temu, odrobiłem wszystkie straty. Dziś jestem 75% na minusie. Muszę zdecydować kiedy wejść a kiedy wyjść. Mogę czuć się poszkodowanym, ale za miesiąc mogę czuć się wygranym.


@Syntax: nie każdy idzie w hazard tak jak ty. Dużo ludzi hodluje bitcoiny. Jest też bardzo wielu shiciarzy którzy grają ale jak się dobrze przyjrzeć to grają za 10$ a ich bankroll to 95% btc 3%eth i 2% shitcoiny którymi kręcą kółka.
Ale
Serio masz jakieś skrupuły? Ojej! Ktoś pompuje shitcoina! Jesteśmy dorośli.


@Syntax: Nie idioto. Po prostu #!$%@? mnie że oszuści robią scamy i mówią że to to samo co BTC ale jeszcez lepsze, kiedy jest to całkowite przeciwieństwo. Alty nie mają nic wspólnego z BTC. Są jego przeciwieństwem.

A wiesz co w tym boli? Że 99,9% januszy nie rozumie różnic między BTC a Shitami i zostają oszukani na jakichś shitach, to później