Wpis z mikrobloga

@PanMaglev:
Tak samo jak niby wielką zaletą ma być to, że pościel jest śliska (te wszystkie satyny i inne drogie gówna). Jak bawełna z której pościel jest zrobiona nie ma faktury papieru ściernego o gradacji 120 to nie mogę zasnąć. No i #!$%@? w dupę ikei za wycofanie kompletu Angskara (w koty i gruszki), najtańsza a najprzyjemniejsza jaką miałem nim się spruła na szwach po 10 latach.
smk666 - @PanMaglev: 
Tak samo jak niby wielką zaletą ma być to, że pościel jest śli...

źródło: comment_16341065305gmOUg0klu7I5yfDnufy2s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@feber: podobno jak śpisz pod czymś co ma większy ciężar to mięśnie się luzują i można bardziej wypocząć, ale nie wiem czy to jakieś voodoo mambo dżambo czy faktycznie działa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cinqq: kołdry obciążeniowe są fajne, choć nie wszystkim pasują. My kupiliśmy mamie na problemu ze snem, z tego co wiem to sobie chwali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@PanMaglev: @cinqq: @feber: @smk666: @PiterCK: @hipokryzjawkutos: kołdry czy koce obciążeniowe stosuje się przy różnych zaburzeniach dlatego zdrowemu człowiekowi nie będzie pasowała. Stosuje się je np przy aspergerze, autyzmie, depresji, stanach lękowych, downie , ogólnie przy zaburzeniach sensorycznych itp
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@feber: @cinqq: moja dziewczyna jechała na wyjazd w góry z tą kołdrą (7kg dodatkowego bagażu xd), bo nie wyobraża sobie spać bez niej. Więc działa. :D

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@balbezaur: ja lubię uczucie spania pod fortepianem więc dla mnie super ale to fakt że przykrycie się czymś takim jest czasem męczące xd
  • Odpowiedz