Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wygląda zapotrzebowanie i praca #logopeda? Moja różowa dostała się na te studia i bardzo jej się podobają. Podoba jej się także praca logopedy (nie tylko z dziećmi, ale i z osobami starszymi) i chce robić podyplomówkę z neurologopedii z audiologią na #uj. Jak plasują się zarobki w tym zawodzie? Wiem, że w Polsce panuje stosunkowo mała świadomość i niewiele osób chodzi do #dietetyka czy #psychologa, a jak to wygląda w przypadku logopedy? Nie mam tu na myśli wyłącznie pracy z dziećmi, ale również z osobami starszymi (np. po udarach). Czy praca jest wyczerpująca i stresująca? Czy można dobrze zarobić pracując w placówce (np. szpital) + na swoim?
#zarobki #wynagrodzenia #logopedia #studia #studbaza #praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616a8228820612000adce70f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Wesprzyj projekt
  • 7
@BoloMaster: aaaa no to zupełnie co innego. Pewnie ma swoj gabinet, wiele szkoleń czyli poszła w to po całości plus klienci chcą do niej przychodzić.

Ale tak czy inaczej to nie jest jakiś turbo dobrze płatny zawód. Łatwo sie dostać na studia nawet na dzienne uw (mam znajome).
Place 80zl za półgodzinna wizytę (może chodzę do znajomej @BoloMaster :D). Na pierwsza wizytę tez musialam długo czekać - mieli komplet terapii. Nie wydaje mi się, żeby moja pani logopeda była zestresowana :p Najlepiej otwierać swój gabinet. Wg mnie biznes będzie się kręcił. Ludzie są coraz bardziej świadomi tego, ze trzeba chodzić do logopedy z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy itp.