Wpis z mikrobloga

@Jomahajomaso: też mnie to wkurza. Jakakolwiek forma blokowania miasta bardziej mnie zniechęca do danej grupy. Jak wynoszą obrazki na spacer w kościele w tedy bardzo źle patrzę na katolików, którzy często bywają hipokrytami nawalając na lgbt które też blokuje pół miasta w tym ja również źle zaczynam na nich patrzyć i ludzie którzy powodują wypadki blokując pół miasta bo by stworzyć wypadek trzeba naprawdę się też postarać.
@slowy99: git by było jak by biegali tak by nic nie zamykać. Był by święty spokój i nikomu by to nie przeszkadzało. Lepiej mieli kilka tygodni temu mieszkańcy Mnikowa jak był rajd rowerowy. Nie mogli nawet wyjechać z pod domu przez dwa dni od 10-15 bo cała droga zamknięta i nie było wcale wyjazdu i wjazdu.
Lepiej mieli kilka tygodni temu mieszkańcy Mnikowa jak był rajd rowerowy. Nie mogli nawet wyjechać z pod domu przez dwa dni od 10-15 bo cała droga zamknięta i nie było wcale wyjazdu i wjazdu.


@Lardor: xd 'cel wazniejszy od ludzi' jakbym slyszal Mao
@slowy99: najlepiej jak by takie wyścigi robili po lasach torach? Tak by nikomu życia nie utrudniać. Nawet w tedy mieszkańcy do Mnikowa autobusem nie mieli możliwości dojechać bo były trasy objazdowe omijające tą miejscowość. Ja bym na ich miejscu się buntował. Wyjechał bym gratami na środek drogi i tak bym je zostawił( ͡° ͜ʖ ͡°)