Wpis z mikrobloga

@mickpl: Ci ludzie widzieli ze idzie #!$%@? na nieruchomościach. To cisnęli w mediach tytuły o boomie na nieruchomości.

Obecnie zmieniają juz retorykę bo się wysprzedali jeleniom, na czasy inflacji, wysokich stóp procentowych gdzie gotówka bedzie zarabiać wiecej jak nieruchomosci kótre bedą miały skrajnie niska ilość sprzedaży.

No jak juz wszyscy maja po 2 mieszkania to jest jasne że bidon u jeleni pełny
@LucasSpider: nie sugeruje nic, mam na to #!$%@?, ale widzę dookoła co się dzieje i po prostu kupują. o Frankowiczach nie gadaj, bo ja juz w podstawówce wiedziałem z czym się wiąże ryzyko wzięcia kredytu w tej walucie.
@LimuzynaMarzen: Ty wiedziałeś, ale wielu z nich nie miało bladego pojęcia. Można powiedzieć, że fala drożyzny się rozpędza. Ludzie jeszcze mają spore oszczędności. Niektórzy nie wiedzą co z nimi zrobić i pakują się w nieruchomości, a jeszcze inni kupują bo myślą, że będzie jeszcze drożej. Dlatego mamy to co mamy i ceny dalej są pompowane do góry.
@LucasSpider: i będą jeszcze w 2022 to ze 100% pewnością.
Jaką masz prognozę w tej całej sytuacji. Rynek nieruchomosci jebnie i ceny mieszkan, działek beda szły ostro w dół, czy 2022, 2023, 2024, 2025 to oktes zajebistych cen?