Wpis z mikrobloga

@piegu92 - odpowiadając Tobie, ale w sumie całe story też ciekawe.
W ostatnim odcinku szopki dla reportera był "Młody".
Po odcinku Młody napisał do mnie, że już prokuratura się mną zajęła. Ja do Młodego, żeby zluzował - że jak zagada mnie grzecznie to i ja będę grzeczny - Młody swoje.
Więc w dłuższej wersji go wyśmiałem z tym prokuratorem (taka wersja tylko na insta to jest).
Lecimy dalej - za 2 dni Młody przeprosił. To mówię dobra - i nagrałem na insta, że ej bo Młody przeprosił, a teraz pracuje jako DJ to byście mu dali jakiś follow, niech ma chłopaczyna. To potem jak w statystykach zobaczyłem to 12 000 ludzi weszło na jego profil ode mnie XD
Młody podziękował, znowu przeprosił itd.
I 12.11. jest mój stand-up we Wrocławiu. Ogólnie jest to niespodzianka, ale z Wykopu to raczej nikt na moje występy nie przychodzi to mogę powiedzieć - na koniec, w ramach niespodzianki dla widzów: MŁODY ZAGRA NA PERKUSJI :D :D :D
#!$%@? mać - kolegami zostaliśmy, a Młody zajarany, że dla 150 osób zagra :D
#sprawadlareportera #szopkadlareportera
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@godanek: O popatrz. Tak kozaczyl i prosze. W sumie nic zlego nie powiedziales tam, tyle ze czytac nie potrafi, reszta leciala w TV wiec do TVP moze sie sadzic co najwyzej.

Dobrze, ze dales chlopu druga szanse.
Szacun.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@godanek: A i co do Twojego standupu to probowalem szukacw necie, ale tylko jakis 23 sekundowy szorcik na FB znalazlem. Chcialem zobaczyc jak wypadasz na wystepach, bo w szopkach mistrz.
Moze powinienes wrzucic kilka filmow z wystepow, zeby ludzi zachecic?
@muse: ja bym powiedział że w tych nowszych jest sama patologia + najlepsi z najlepszych ze wcześniejszych odcinków - Jaruś, Szczena, Bandziorek. W tych wcześniejszych byli jeszcze normalni choć mocno nieśmiali i zagubieni uczestnicy.