Wpis z mikrobloga

@PMV_Norway: Któregoś poranka zatrzymali mnie na trzeźwość. Mówi się trudno, halt na pobocze, podchodzi bardzo ladna policjantka z alkomatem, uśmiecham się, otwieram szybę i taka rozmowa:
- cześć, kontrola trzeźwości, czy coś piłeś dzisiaj lub wczoraj?
- nie, w ogóle nie piję (bullshit xD)
- a dokąd jedziesz?
- do pracy
- ok, to proszę jechać

I mnie puściła bez dmuchania :D
tu chodzi o samą słuszności akcji. Takie rzeczy powinny dziać się również w Polsce, przynajmniej w mniejszych miejscowościach, by zwiększyć świadomość społeczną


@PMV_Norway: Takie akcje dzieją się także w Polsce i wtedy aktywiści dostają wylewu krwi do mózgu bo jak to tak wymagać od pieszego żeby był widoczny, pieszy jest ofiarą, walić blachosmrodziarzy itp.
Xuzoun - > tu chodzi o samą słuszności akcji. Takie rzeczy powinny dziać się również ...

źródło: comment_16347969889G1ikYHrGlWjf6DwodkhW0.jpg

Pobierz
tu chodzi o samą słuszności akcji. Takie rzeczy powinny dziać się również w Polsce, przynajmniej w mniejszych miejscowościach, by zwiększyć świadomość społeczną


https://wegorzewo.policja.gov.pl/o18/aktualnosci/5586,Jestem-widoczny-Jestem-bezpieczny-policjanci-rozdaja-dzieciom-odblaski.html

Przecież co jakiś czas mamy takie akcje.
Powyższych przykładów jest całe mnóstwo. Sam owobiście dostałem ze 2lata temu opaskę na rękę.

@PMV_Norway