Wpis z mikrobloga

Mirki, zarejestrowałem jdg i przydałaby się jakaś strona internetowa. Na początku myślałem żeby www.(nazwa firmy).pl przerzucało od razu na facebooka. Widziałem już kiedyś coś takiego, tak mi sie wydaje przynajmniej. Później jak już sie biznes rozkręci (mam nadzieję) to zajmę sie na poważnie stroną www. Powie mi ktoś, jak ogarnąć coś takiego?

#domena #hosting #programowanie #reklama #informatyka
  • 25
  • Odpowiedz
@hostinguj: No powiem ci mordko że reklame sobie przednią robicie xd
@minvt: Dzięki za kod z poprzedniego wpisu, mam nadzieje że był wielokrotnego użytku i nie podrypałem nikomu :D Ale oferty na SeoHoście faktycznie są chyba najtanszymi jakie widziałem, dzięki!
  • Odpowiedz
@komakow: Wielokrotnego, także można używać do woli. Co do DirectAdmin to sprawdzona informacja, bo przecież sam używam na co dzień.
A co do firmy powyżej, to chyba jedyni którzy mają ból dupy. że ktoś poleca inną firmę niż oni. Nawet taka nazwa, po której wszyscy jadą zachowuje klasę.
  • Odpowiedz
A co do firmy powyżej, to chyba jedyni którzy mają ból dupy. że ktoś poleca inną firmę niż oni. Nawet taka nazwa, po której wszyscy jadą zachowuje klasę.


@minvt: co więcej nadal w to brną i pomimo wielu przeprosin, to nadal w komentarzach dyskredytowali inne firmy jak MyDevil, byle by tylko wywalić na piedestał siebie :D. Ciekawa forma marketingu, ale chociaż szczera na tle szeptanek :D
  • Odpowiedz
VPS na Amazonie/Azure + wordpress/joomla i sam sobie wyklikasz z tutoriala na yt.


@Sibu: dobry pomysł, zacząłbym od od kompilacji własnego linuxa, później jakiś serwer www, o i fajnie jakby był serwer pocztowy, bo serwer dns stawiamy sami z jakąś refundacją? może jeszcze prąd niech sam wytwarza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KoneserOOOO: kup domenę na ovh.pl, nie skroją Cię na przedłużeniu dostaniesz jakiś mały hosting plus skrzynkę w domenie... załatwisz to najtańszym kosztem, a jak się coś rozkręci pomyślisz dalej....
  • Odpowiedz