Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@swinkapl jak zarabiają mało to też mało wydają więc i odłozyc jest tak samo latwo / ciezko jak kazdemu innemu

@cotymitutaj: jedna z najgłupszych rzeczy jakie czytałem. Nikt ci nie sprzeda prądu taniej albo chleba taniej bo mało zarabiasz lol
  • Odpowiedz
czyli zarabiają dokładnie co do złotówki tyle ile potrzebują?


@Leithain: czesto tak, a nawet mniej. nie wierze, ze na wykopie ludzie mysla, ze nikt nie ma problemow finansowych. strasznie dziwne miejsce w internecie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
z biedy tych którzy nie mają jak związać koniec z końcem


@espu: sugerujesz, że przez to, że ktoś ma dobrze opłacany zawód i potrafi gospodarować finansami inni ludzie są biedni? Część z tych właścicieli bawar to może faktycznie janusze biznesu, ale jak ktoś jest dobrym fachowcem, to chyba nic złego, że mu dobrze płacą?

@Eustachiusz: większość biednych ludzi nie miała tych szans które miał bogaty. Jak otworzyć firmę będąc gołodupcem
  • Odpowiedz
Ja kiedy zarabiałem kilka lat temu X, wydawałem miesięcznie Y. Teraz zarabiam 300% X, a wydaje może 120-130% Y.

Żeby oszczędzać trzeba mieć z czego, inaczej będziesz jadł parówki i pasztet w imię paru groszy na koncie. Za wyrzeczenia na podstawowych potrzebach nie odłożysz na założenie firmy czy jakaś grubsza inwestycje a co najwyżej kupisz sobie droższe buty na zimę

To tak nie działa. Jak zarobisz 1000 zł to masz na jedzenie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
z biedy tych którzy nie mają jak związać koniec z końcem


@espu: Pacz pan cuda jakich Salomon nie widział. Biedota ma lepiej niż 30, 20 i 10 lat temu pomimo tego że ci bogatsi im tylko zabierają

@JimNH777: vide Amazon w Polsce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maffiozzo97 To zastanów się jeszcze skąd te nowe bawary, audi, iphony i inne gucci na ulicach miast


@Mathas: z biedy tych którzy nie mają jak związać koniec z końcem


@espu: bzdura populistyczna

@MichasQGP: bieda rodzi biedę. I z tej biedy ciężko wyjść. Nie mówię że to niemożliwe ale ciężko.
  • Odpowiedz
to w końcu otarłaś czy dalej musisz #!$%@?ć 20 godzin dziennie żeby przeżyć?


@Bellissimo: poszłam na studia które wymagają dodatkowego poświęcenia i je kończę. Imo warto było, bo zarobi urosły x6 w ciągu ostatnich 4 lat.
Jeszcze 5 lat temu leciałam do uk robić jako niania do ludzi z i ternetu mając paszport w ręce i 100pln na koncie :)
Zajebisty przeskok, w mojej prywatnej skali dużo rzeczy mi się udało
  • Odpowiedz
@swinkapl jak zarabiają mało to też mało wydają więc i odłozyc jest tak samo latwo / ciezko jak kazdemu innemu


Co to za idiotyczne logika xD

Zarabiając mało wydajesz w #!$%@?,. Bo pensja jest mniejsza a koszty są takie same...
Jak skończysz gimnazjum to wtedy się wypowiadaj,
  • Odpowiedz
@Maffiozzo97: uwierz mi, że mało wiesz o życiu. Widziałem w Stanach jak koledzy z pracy zrzucają się na rachunki kumpla z roboty, bo złamał nogę. To tam to powiedzenie jest prawdziwe. U nas to tak średnio bym powiedział.
  • Odpowiedz
@MichasQGP: bieda rodzi biedę. I z tej biedy ciężko wyjść. Nie mówię że to niemożliwe ale ciężko.


@espu: ale to zupełnie inne stwierdzenie, niż to do którego się odniosłem. Z tezą "bieda rodzi biedę" jestem w stanie się zgodzić. Z tezą "bogaci się bogacą, bo inni pozostają biedni" się nie zgadzam. Jeśli źle zinterpretowałem tę drugą to przepraszam.
  • Odpowiedz