Wpis z mikrobloga

Pomocy, bo mój #rozowypasek nie daje mi spokoju. Jutro mamy #slub jej siostry, a ona kupiła sobie dwie sukienki, żeby na żywo zobaczyć i jedna z nich odesłać xD #logikarozowychpaskow.

Która z tych sukienek wam bardziej się podoba? Druga w komentarzu. Mnie się obie podobają i nie umiem doradzić. Szczególnie liczę na pomoc mirabelek.

#kiciochpyta #wesele #modadamska #zwiazki #modadamska
derton778 - Pomocy, bo mój #rozowypasek nie daje mi spokoju. Jutro mamy #slub jej sio...

źródło: comment_1635501907aar6bmWF5Xbcf61gcnifj8.jpg

Pobierz

Która sukienka

  • Sukienka nr 1 67.5% (919)
  • Sukienka nr 2 32.5% (443)

Oddanych głosów: 1362

  • 134
  • Odpowiedz
@derton778: kiedyś widziałem foty ze ślubu gdzie kuzynka była. I świadkowa #!$%@?ła bo założyła białą suknię. W sumie niczym ślubna. Podobno była nawet o to zadyma.
Nie dziwię się bo gdybym na weselu było gościem i nie znał Panny Młodej to po stroju mógłbym pomylić.

Tutaj aż tak ślubna nie jest ale chyba każda różowa zna zasady i wie, że na ślub to się białej nie zakłada bo biała jest dla
  • Odpowiedz
To gość na weselu już nie może białej sukienki założyć, bo taka ma panna młoda xD?


@derton778: To jest zwyczaj taki sam jak to że faceci przychodzą w garniturach a nie w dresie, tak trudno to ogarnąć? Poszedł byś w adidasach i sportowym dresie na ślub bo przecież czemu nie?
  • Odpowiedz
@derton778: obie będą ok. Można założyć biała na ślub, ale tylko pod warunkiem, że podczas pierwszego tańca będą Wasze zaręczyny. Według zasad dopuszczalne jest jeszcze podczas wjazdu tortu, albo podziękowań dla rodziców.
  • Odpowiedz