Wpis z mikrobloga

Pomocy, bo mój #rozowypasek nie daje mi spokoju. Jutro mamy #slub jej siostry, a ona kupiła sobie dwie sukienki, żeby na żywo zobaczyć i jedna z nich odesłać xD #logikarozowychpaskow.

Która z tych sukienek wam bardziej się podoba? Druga w komentarzu. Mnie się obie podobają i nie umiem doradzić. Szczególnie liczę na pomoc mirabelek.

#kiciochpyta #wesele #modadamska #zwiazki #modadamska
Pobierz derton778 - Pomocy, bo mój #rozowypasek nie daje mi spokoju. Jutro mamy #slub jej sio...
źródło: comment_1635501907aar6bmWF5Xbcf61gcnifj8.jpg

Która sukienka

  • Sukienka nr 1 67.5% (919)
  • Sukienka nr 2 32.5% (443)

Oddanych głosów: 1362

  • 134
@JeszczeZyje: bzdury pieprzysz, oprócz czarnego i białego jest mnóstwo innych kolorów. Panny młode nie chcą mieć grobowych stylizacji na swoich weselach i mają do tego prawa, atencjusze nie muszą w nich uczestniczyć.
Z takimi pytaniami to na wizaż.pl, pytanie tutaj nic nie pomoże. A co do zamawiania i odsyłania to obecnie norma. Żona szukała sukienki na koncert to zamówiła 7, zostawiła 2, resztę odesłała.
Jako ciekawostkę dodam że reszta dziewczyn z zespołu musiała później zamówić identyczną sukienkę ze względu na dress code i co kolejna to więcej płaciła. Żona kupiła chyba poniżej 300zl a ostatnie osoby które zamawiały w ciągu tego samego miesiąca (łącznie
Pytam, która sukienka jest lepsza. A nie czy biała pasuje na wesele. Kumasz różnice?


@derton778: ludzie was ratują przed kompromitacją. Chyba, że bait, to bardzo ładny, taki nieoczywisty :)
@derton778: Jedynka, chociaż 2 też jest dosć fajna.
Zasadniczo jednak żadna z nich nie powinna być biała, chodzi o to, ze nie ona ma być gwiazdką na tej imprezie a po drugie, w salach jest bardzo ciepło i duszno z czasem, w 2 będzie się kisić i pocić tylko.
@power_bank: także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także także