Wpis z mikrobloga

@FailureMaster:

Tak czułem, nawet w jednym temacie miałem już napisane pytanie, czy ktoś zna szczegóły sprawy, dlaczego wystąpił wstrząs septyczny, ale nie wysłałem, bo stwierdziłem, że nie będę się z nimi użerał xD

Czyli neuropa typowo - bez meritum, bez faktów, ale pasuje do narracji do dawajjj, w słusznej sprawie można zmarłą bezcześcić, wszystko wiadomo zanim ktokolwiek zbada przyczynę tragedii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@FailureMaster: według oświadczenia rodziny lekarze postąpili zgodnie z prawem - nie usunęli żyjącego płodu bo nie zagrażał w danej chwili matce. Musieli czekać, zgodnie z prawem, aż umrze. Kumasz? Czekać aż umrze zamiast go usunąć bo nie ma szans na przeżycie. I właśnie to, zgodne z prawem, czekanie doprowadziło do śmierci matki (pomimo, że nie stanowiło bezpośredniego zagrożenia w tamtym momencie). Wcześniej usunięto by tą ciążę dużo wcześniej i matka by
  • Odpowiedz
  • 0
@dr_Batman

Terminowanie ciąży, dostajesz wyrok za nielegalna aborcję, nie terminowanie dostajesz wyrok za błąd medyczny

W twoich urojeniach. Prawo dopuszcza aborcję. Z ciebie taki znawca jak z koziej d#*y trąbka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Volki: xDD Tylko w wypadku zagrożenia zdrowia i życia xD a Ordo Luris już pół roku temu ścigało lekarzy z jednego szpitala kwestionując zasadność zagrożenia i domagając się ścigania lekarza za nielegalna aborcję xF czy ty jesteś ślepy, tępy czy trollujesz. Te sprawy nie mają więcej niż kilka miesięcy.
  • Odpowiedz
  • 0
@dr_Batman

Tylko w wypadku zagrożenia zdrowia i życia

Tak jak w tej sytuacji.

Ordo Luris już pół roku temu ścigało lekarzy z jednego szpitala kwestionując zasadność zagrożenia i domagając się ścigania lekarza za nielegalna aborcji

Daj źródło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@podjad3k: Widocznie nie było. Jak wyżej, kilka miesięcy temu była sprawa że lekarze terminowali ciążę a Ordo Luris zawiadomiło prokuraturę bo uważali że nie było zagrożenia zdrowia i życia.
  • Odpowiedz
@FailureMaster: Tak, nie zrobiono nic, bo jakby terminowali ten płód, to szuria opłacana przez Kreml ścigałaby ich po sądach. Aboslutnie nie miało to nic wspólnego z wyrokiem TK, skąd ten pomysł? xDDDD Czekam, aż po zmianie władzy wrócimy do normalności i uznamy aborcję za coś normalnego i legalnego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Volki: Nie będę tracić czasu na wyszukiwanie artykułów i wyjaśnianie trolla. Może poszukać we własnym zakresie, polecam też statystyki ile prokuratura toczy spraw od października 2020 w sprawie terminacji ciąży. Te dane tam są, wystarczy się wysilić. Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 0
@dr_Batman To skończ pisać nieprawdę o jakimś wymyślonym ściganiu.

Ciekawe czy też mówisz o ściganiu, gdy ktoś kogoś mógł zgwałcić, bo prokuratura się uwzięła.
  • Odpowiedz