Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytając wasze żale na temat #wzrost i #przegryw ja dodam, że jestem zakochana w koledze z klasy który ma może 160 wzrostu, a ja sama mam 180 i wiem, że on na mnie nawet nie spojrzy bo jestem dla niego za wysoka i podobają mu się inne dziewczyny. On narzeka, że żadna go nie chce, że jest przegrywem i its' over.
Ze mną nawet nie pogada. Inni chłopacy ze szkoły mi się nie podobają i nie czuję do nich tego samego, co do tamtego. Postanowiłam, że może jak pójdę na studia to się odkocham i mi przejdzie. Trochę głupio mi to pisać, ale musiałam gdzieś się wyżalić.
#logikarozowychpaskow #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #zalesie #feels #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6180526072794c000ad5f774
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
OP: Nie żaden bait, myślicie że nie ma takich różowych? Ja nią jestem. Z racji, że to kolega z klasy to on ostatnio mnie unika odkąd w jego towarzystwie zaczęłam się przez to dziwnie zachowywać. Nie mam u niego szans bo podoba mu się jedna dziewczyna ze szkoły która jest ode mnie o wiele niższa. Nikomu oprócz przyjaciółki o tym nie mówiłam.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
OP: Właśnie presja otoczenia, znajomi itd. Dla was może i bait, ale dla mnie problem. Chciałam tylko pokazać wam, że są też dziewczyny wysokie które jak niscy chłopacy mają problemy, gdy się zakochają w kimś od siebie niższym. On to zwykły chłopak nie żaden chad. Ma po prostu w sobie coś, co mnie urzekło mimo, że są od niego wizualnie lepsi jak wy to tutaj piszecie.

Ten komentarz został dodany przez