Wpis z mikrobloga

Kolejna okładka wydawanego w latach 1999-2009 czasopisma o grach komputerowych Click!. Czasopismo początkowo było dwutygodnikiem i nie zawierało płyt CD. Poniżej wydanie z 2000 roku. Okładki, póki co, nie będą wrzucane w kolejności chronologicznej. 20 / x #nostalgia #dziecinstwo #gry #okladkiclicka <--- tag
sheslostcontrolagain - Kolejna okładka wydawanego w latach 1999-2009 czasopisma o gra...

źródło: comment_16358143344IvreoZhlefRPTKshcNtqw.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@sheslostcontrolagain: znowu numer z 2001 podpisany jako 2000r ;)
Pamiętam że Giants: Citizen Kabuto był bardzo ładnym tytułem, miał fajną, dużą, częściowo otwartą mapę-wyspę, ale też wymagał przyzwoitego pieca jak na swoje czasy (a mój Celeron 400 z Rivą TNT2 akurat w tym okresie łapał się na takie miano a i tak lekko nie było). Tutaj ciekawa historia odnośnie dystrybucji, gra wyszła w świetnej polskiej wersji z dubbingiem i w cenie
@piegu92: Ja sam pierwszy raz zagralem w multi po 18 latach od zakończenia trybu single :D. Tak to jest typowe pvp. Jest jeszcze base building pvp, ale podobno wymaga jeszcze kilku poprawek.

Our new agenda! Check back here for changes.

Game modes will be determined by the people who are playing at that time.
We play about 2 hours per event.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
niedziela, 3 października 2021 20:00| Match Ended
piątek, 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mirabelka2137: dzięki, dzięki :) ogólnie to jest plan na podcast/materiały na YT gdzie właśnie gadając o starych grach czy sprzęcie będę wtrącał trochę takiej prywaty, wspomnień, mikrofon jest, pierwszy tekst się pisze więc może nie zaraz, ale może coś z tego wyjdzie. Kiedyś pisałem bloga ale niestety czasy są takie że blogów nikt nie czyta, potem darmowy hosting miał awarię i wszystko poszło się #!$%@?ć i straciłem zajawkę. Mógłbym w sumie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirabelka2137: nie sądzę żeby nastało to prędko, bo oprócz samej kwestii nagrywek od roku leżą mi panele dźwiękochłonne które muszę w końcu zainstalować żeby to dobrze brzmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jest to motywujące więc jak najbardziej jak będę przy kompie to sobie zapiszę żeby zawołać :)