Wpis z mikrobloga

Czy to ja jestem jakas dziwna czy ceny sprzatania sa dziwne? Napisalam do oglaszajacej sie dziewczyny - sprzatanie mieszkania - standardowo - podlogi szafki okna lazienka dodarkowo umycie podlogi na tarasie. Kwota? 11-14 zl za m2!!!! w tym sprzatajaca zapewnia srodki. Przeciez nie wyda na srodki wiecej niz 100 zl. mieszkanie 55m2 obleci w kilka godzin i wychodzi na czysto 500-700 zl. Czy tylko mi sie wydaje ze to za duzo? jakie kwoty sa u was? #rozowepaski #rozowebrudaski #sprzatanie #praca akcja w #szczecin
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
11-14 zl

@dorotka-wu:
WTF, u mnie wyszłoby kafla a z dziewczyną sprzątamy całe mieszkanie w sobotę od 9 do południa. Duże sprzątanie z oknami i odsuwaniem mebli to max do wieczora, jeszcze pranie w międzyczasie się ogarnie. Chyba czas się przekwalifikować z #programista15k bo lepszą kasę na sprzątaniu można zgarnąć.
@smk666: dokaldnie tak samo pomyslalam, moje mieszkanie byloby za 11 bo nie jest zapuszczone, po prostu nie lubie myc kafelek okien itp. wiec wyszloby okolo 600 zl. minus koszta chemii to miesiecznie luzno mozna wyviagnac 10k za 4-5 h dziennie
@dorotka-wu: właścicielka od której wynajmuje twierdziła, że 300zł za kawalerkę biorą do sprzątania, jak wynajmujący sam nie posprząta i się wyprowadzi, więc te 11zł za metr by się zgadzało mniej więcej. Też Szczecin
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dorotka-wu: Kraków. Są różne stawki, ale najczęściej umawiasz się na roboczogodzinę, z czego stawki to od 15 do 50 zł. Trzy pomieszczenia, tj. kuchnia, łazienka z toaleta i salon ostatnio zajęły jednej Ukraince 3 godziny łącznie (100 zl wyszło, miała swoje środki), przy czym wyczyściła też lampy, front lodówki, parapety itp. Dla mnie spoko. Stawek okien nie pamiętam, ale wyceniane są osobno :)