Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę wyśmiewania się z otyłych którzy chcą coś ze sobą zrobić.
Laska w pracy mi opowiada że była na siłowni i widziała grubą lochę której wszystko się trzęsło jak biegała. Spytałam czy patrzyła wtedy w lustro. No i teraz wielce obrażona xD #!$%@?ć.
Sama jest tłusta, łazi pomarańczowa z włosami jak spalone siano i parapetami zamiast rzęs 12:1 a śmie komentować innych.
#logikarozowychpaskow
  • 91
@Frank_Parker: Ciężko mi znaleźć coś takiego w necie ale czasem laski które robią rzęsy u kosmetyczki z czasem je tracą lub przyzwyczajają się, w efekcie czego doklejają do jednej swojej rzęsy kilka a nawet kilkanaście sztucznych co skutkuje efektem "parapetu" czyli takiej czarnej masy przyklejonej do oka. To zdjęcie za bardzo tego nie oddaje bo salony raczej się tym nie chwalą- nie powinno się tak robić a jednak niektóre kosmetyczki dla
Pobierz daddyissues - @FrankParker: Ciężko mi znaleźć coś takiego w necie ale czasem laski kt...
źródło: comment_1636048750Kgdl88jGOf6O70cWvUglK3.jpg
@Piasek32: To tak jak usprawiedliwienie typu "#!$%@? dzieci bo ojciec mnie #!$%@?ł". Toksyk to toksyk, tylko dopóki taka osoba krzywdzi zamiast być krzywdzoną to nie widzi problemu. Miałam ją spytać czy wszystko w porządku i zabrać do psychologa na psychoterapię? Niestety sama musi w sobie znaleźć chęć do zmiany i to akurat mówię z autopsji, bo też musiałam oberwać rykoszetem swoich (innych co prawda) działań żeby się przekonać że moje zachowanie
@daddyissues_:

Jak ja nienawidzę wyśmiewania się z otyłych którzy chcą coś ze sobą zrobić


Czyli pocisnęłaś swojej "tłustej" koleżance, która chodzi na siłownię i chce schudnąć, bo naśmiewała się z innego tłuściocha?

trochę hipokryzja
@harnasiek: Oj czy ja wiem. Ja co prawda nie jestem jakimś dużym ulańcem, po prostu zdrowe BMI tylko biodra mam genetycznie duże. Ale w sumie raz usłyszałam od jakiegoś chlopa że jak nie umiem ćwiczyć to niech mu chociaż nie zajmuję miejsca, po czym rzucił coś o wypinaniu grubej dupy. Wtedy jeszcze miałam takie kompleksy że już nie poszłam więcej na siłownię bez kolegi. Teraz przepracowałam kompleksy i dziś wiem że