Wpis z mikrobloga

Jestem właśnie po Voice Chat z devem Burger Burn. W tę noc/rano będzie uruchomiona w pełni nowa strona, będzie whitepaper, roadmap, etc + wg. mojej sugestii zapewne zmienią nazwę "giveaway" na "airdrop", aby trading boty lepiej wyłapywały ruch w necie. Myśląc realnie, nie ma jeszcze konkretów, tylko zapewnienia deva, że "mało śpi, bo społeczność burgera go trzyma na nogach, aby #!$%@?ł", etc + że "to dopiero początek, wszystko przed nami", takie #!$%@? teksty, jednakże czuć w głosie deva duży optymizm. To tylko moje zdanie. Zaraz kilka większych kont na Twitterze napisze o burgerku i może lada chwila będzie market cap 10-30 mln $... a przynajmniej mam taką nadzieję ;)
#burgerburn #kryptowaluty #heheszki #shitcoin #safemoon
  • 8
@Lil_Yanush: spokojnie to 7 czy tam 8 dzień coina a dev się nie spodziewał takiego rozrostu. Powili ogarniają, też byłem dziś na voicechacie i po whitepapers rusza marketing. Wtedy zobaczymy do ilu marketcap dojdzie. Najgorsze co mozna robić to oczekiwać że coin po 7 dniach będzie nadal bezustannie rósł albo mówić że zdycha jak nawet marketing się nie rozpoczął XD