Wpis z mikrobloga

cała obecna polskojęzyczna kościółkówa prawica udaje, że nie ma związku śmierci tej kobiety z popieranym przez niego zakazem aborcji eugenicznej.


@kinson: Lewica udaje, że jest związek a nie winny jest system, z którym nic nie zrobili.

Przecież Bosak o tych wytycznych powiedział. Czyli nawet nie obejrzałeś? ()
@kinson: Wystarczyło te wytyczne dać od razu przy wyroku TK, żeby zamknąć mordy rozwrzeszczanego lewactwa.
Wtedy lekarz by się może nie dał przekonać TVNowi i Lempartowej, że nie może zrobić aborcji jak jest zagrożenie życia lub zdrowia.

Dla mnie od samego początku było jasne, że lewica zrobi taką hucpę i że nie da się tego uniknąć, żeby podobną sytuację wykorzystali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@milymirek: skąd ty masz wiedzieć co chce lewica, jak dowiadujesz się tego od prawicy która nie rozumie nawet dobrze ich postulatów. A Bosak nawet nie o czym gada, gdyby nie jego dykcja i prezencja, między która umie schować #!$%@? głupot to nikt go by nigdzie nie zaprosił.
Teraz nie będzie chętnych na bycie lekarzem ginekologiem-położnikiem, już wcześniej całe środowisko medyczne odradzało studentom taki kierunek ze względu na najwyższą liczbę spraw/pozwów, to
skąd ty masz wiedzieć co chce lewica, jak dowiadujesz się tego od prawicy która nie rozumie nawet dobrze ich postulatów.


@imarid: Słyszałem od Lempartowej, że chce aborcji do dnia urodzin, na życzenie, bez podania powodu.
Obecnie te same środowisko które gada że trzeba było rozwiązać ciążę, sami by od razu pozwali lekarza


@imarid: Sam Bosak mówił, że od czasu wyroku TK, jest wielokrotny wzrost aborcji z powodu zagrożenia życia lub zdrowia. Widziałeś żeby Bosak coś takiego zrobił?
obejrz lepiej to co podlinkowałem, no i źle słyszałeś, Lempartowa nie reprezentuje lewicy


@imarid: Aha, super. Była na komisji "odznaki lewicowca" i prokurator dziura w dupie stwierdził że ona nie reprezentuje lewicy.
W końcu zorganizowała tylko największy w Polsce lewicowy protest, od czasów solidarności.
@imarid: Trudno ocenić to co mówi ten koleś, bo nie wydaje mi się, żeby w kwestii zagrożenia życia lub zdrowia się prawo jakkolwiek zmieniło.
Zmieniło się tylko w kwestii chorych dzieci.
Jak dziecko nie było chore, to dawniej też było tak samo jak on powiedział.
Ten wyrok TK tego nie zmieniał.