Wpis z mikrobloga

Małe ogłoszenie parafialne. Moje plany na ostatnie miesiące nie do końca zgadzają się z tym jak one się ułożyły. Blog miał przede wszystkim pełnić role edukacyjną, a powątpiewam w to czy same podsumowania wyników poszczególnych platform spełniają taką role. W związku z tym zamieniam częstotliwość podsumowań na kwartalną.

Szczegółowy post na -> panpieniadz.blog
#finanse #pasywny #p2p #mintos #crowdestor #estateguru #evoestate #lendermarket #panpieniadz #finax
  • 6
  • Odpowiedz
@scrubGrub: sorry, ale jaką "rolę edukacyjną" ma publikowanie wyników na poszczególnych platformach inwestycyjnych, bez większego komentarza, z jakąkolwiek częstotliwością?

Przeczytałem twoje 2 ostatnie wpisy, które wyglądają mniej więcej tak:
- tu wpłaciłem tyle, tu zarobiłem tyle, no ta platforma fajna, bo mają coś, ta trochę mniej ale też fajna.

Nawet nie piszesz w co inwestujesz, a np. na Mintosie masz masę lenderów do wyboru, których dobór do portfela jest kluczowy dla
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: bo to jest promocja bloga a nie wpis która ma tobie w czymkolwiek pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°) czarnolistuj i tyle. Nie wiem po co opowi czytelnicy którzy nic nie zyskują na czytaniu treści, widocznie lubi oglądać ruch na stronie
  • Odpowiedz
bo to jest promocja bloga a nie wpis która ma tobie w czymkolwiek pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hu-nows: ta, wiem, nie chciałem tylko w jednoznaczny sposób przekazać, że widać to jak na dłoni, wolałem retorycznie zapytać ;-)
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: Transparentny portfel inwestycyjny buduje tam swój track rekord wyników. Przy każdym podsumowaniu jeśli była taka okazja staram się dorzucić swoje opinie z użytkowania danej platformy lub komentować newsy jej dotyczące.

Post o wybranych lenderach rzeczywiście byłby bardzo przydatny - najchętniej z wydajnością danych lenderów bezpośrednio w moim portfelu. Zabieram się trochę do tego jak pies do jeża i właśnie z racji zrezygnowania z miesięcznych updatów liczę, że znajdę więcej uwagi
  • Odpowiedz
@hu-nows: Na blogowego maila regularnie dostaje bardzo ciekawe pytania czy feedback co do bloga. Mam odczucie, że jednak jest dość znacząca grupa osób zainteresowanych zarówno tym tematem jak i moimi publikacjami. Może po prostu akurat nie mam nic ciekawego dla Ciebie? :-)

Samo blogowanie też ma u mnie dość umiarkowany priorytet w codziennych obowiązkach, stąd na ten moment PanPieniądz jest jeszcze daleki od mojej wizji tego projektu. Niemniej - I'm getting
  • Odpowiedz
@scrubGrub: jestem ze starszego pokolenia które nie ma czasu na ogólniki więc faktycznie, ten blog to nie dla mnie. Ale intuicyjnie czuję do czego młodzież dąży nawet gdy wrzuca do sieci gównowpisy - budowanie zasięgów, bo mogą się przydać w przyszłości
  • Odpowiedz