Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mam pytanie do was z #emigracja którzy pracują w #korposwiat

Czy wy również patrzycie negatywnie na cv ludzi z Polski? Jak ja widzę że ktoś z Polski aplikuje do mojego działu to od razu ma minusa. A jak jeszcze się okaże że pracował na mordorze, w big4 w Krakowie lub Gdańsku to już całkowicie odpada. (wyłączam z tego devsow bo oni są na super poziomie)

Nie po to uciekałem z Polski by mieć z powrotem w zespole osoby z ssc i z mentalnością niewolnika które nie potrafią nic zrobić. Nie wiem czemu ale osoby z polskich korpo mają taką specyficzna mentalność. Same Project managery albo client services które myślą że pozjadały wszystkie rozumy a de facto są traktowane jak hindusi.

Nawet przykład z wtorku. Mieliśmy jakiś problem serwerów w pracy i założyliśmy ticketa do it support. It support jest w Polsce. Oczywiście nie potrafili rozwiązać problemu pomimo 5.naszych maili. Mój szef już miał całkowicie dosyć i otwarcie się nabijał ze patrz Piotrek, oni są z twojej polski! Napisz I'm tam coś by kurna to przyspieszyli.

Eh jak ja Nie cierpię ssc i tych wszystkich sigma, scrum acca czy Project managerów.

Trzymajcie się ciepło miraski #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618eeab253f190000a06d025
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: wyżej srasz niż dupę masz. Tez się wyrwałam do zagranicznego korpo, ale nie traktuje tak rodaków. Zgadzam się z tym, że w Polsce w SSC szału nie ma, ale to nie wina ludzi tylko strategii firmy, która spycha tam najprostsze zadania. Też tak zaczynałam, a teraz pracuje na fajnym, niezależnym stanowisku w CH. Skoro tak bardzo znasz SSC to pewnie masz taki sam background. To ze wyjechałeś to jeszcze nie