Wpis z mikrobloga

Piąty rok. Jest coraz gorzej. Coraz częściej zaczynam się użalać na wykopie i innych takich, czasem znajomym. Nie wytrzymuje dłużej, przegryw pełną parą. Nie chce tak żyć. Coraz częściej myślę żeby się #!$%@?ć bo jaki to sens tak samemu żyć. Tinder platinum nie działa, jestem zbyt #!$%@? nawet w płatnej wersji widocznie. Nie ma miejsca dla mnie w tym świecie.
Przepraszam że to napisałem ugułem
  • Odpowiedz
Plus nikt mnie nie rozumie. Nie mam już zadnej nadziei, bo nie widze nawet chwilowego zainteresowania moją osobą. Znaczy to chyba, że nawet na mnie nie spoglądają? Raczej tak
Sory za wysryw
  • Odpowiedz
@szymon465 wole teraz coś zdziałać niż obudzić się w wieku 40 lat, dalej samemu.
Pozatym co za argument że młody. Może i tak. Ale akurat jestem osobą która odczuwa potrzebę bliskości. I mi jej w #!$%@? brak przez w sumie cale życie. Tak się przytulić i usłyszeć że ktoś cie kocha. Ja #!$%@? marzenie
  • Odpowiedz
@szymon465: to ty musisz sobie zadać pytanie, dlaczego przez 4 lata technikum nie nawiazales z nikim kontaktu. Ludzie sa mlodzi i "kazdy chce znać każdego". Jesli od pierwszej klasy nawet nie próbowałeś nawiązać znajomości to czego czego sie spodziewasz?
  • Odpowiedz