Wpis z mikrobloga

Jakikolwiek by nie był wyrok, to fakt, że 17-letni dzieciak lata sobie z karabinem maszynowym po ulicach podczas zamieszek jest #!$%@? i pokazuje jak chorym państwem staje się USA. Sytuacja polityczna tam rozdziela się na dwa skrajne obozy, z jednej bojowo nastawiona lewica, z drugiej skrajna prawica składająca się z 16 letnich dzieci zakochanych w trumpie.

#kylerittenhouse #usa #neuropa #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_1637355029vHQ9mQNB9Nz428pThZxf9o.jpg
  • 98
@CukrowyWykop:

nie każdy człowiek ma wyroki za pedofilię, kradzieże i #!$%@? żony. Ale co sie dziwić przykładni członkowie antify xD A i przypominam ten co przeżył pochwalił się w sądzie że celował w keyla.


A co to ma do czegokolwiek? Przecież piszę jasno że się bronił i miał do tego rpawo i taką opinię miałem od ubiegłego roku. Więc co to ma do czegokolwiek?

Debilem jest ten kto szarzuje na nastolatka
@FrancescoCerezarez:

Pomógł rodzinom i ofiarom tych dwóch odstrzelonych zwyroli

Na proteście im pomagał? Nie? To jakie ma to znaczenie?

@Dodwizo:

Fajnie idioto, ale wiesz, że w Kenoszy miał rodzinę i często tam bywał? Nie?


Wiem. Wiem też że nie bronił tam swojej rodziny, bo znajdowała się zupełnie gdzie indziej, więc jakie to ma znaczenie?

@Dodwizo:

W końcu prawo dotyczące broni jest identyczne w Teksasie i Illinois xD


Co to
A co to ma do czegokolwiek?


@Ofacet: jak to co. Rozciągnąłeś coś na wszystkich ludzi a teraz rakiem się wycofujesz. Krótka piłka to skazani przestępcy którzy brali udział w zamieszkach i paleniu miasta. Recydywiści czyli ludzie skłonni do przemocy. Ja np. nie mam wyroków więc nie życzę sobie określeń że jestem potencjalnym mordercą bo ja i te śmiecie z antify to zupełnie co innego.

Jak widać mieliśmy kumulację. Tylko tamci nie
@FrancescoCerezarez:

pozbył się ich prześladowców w taki sposób im pomógł, miał rodzinę w Kenoszy ale nie był zapatrzony tylko na nich, zależało mu na losie innych mieszkańców tego miasta (tak tak dla lewaków to abstrakcja)


Wspaniała motywacja. Wciąż nie rozumiem po co mu do tego była broń.

@CukrowyWykop:

jak to co. Rozciągnąłeś coś na wszystkich ludzi a teraz rakiem się wycofujesz. Krótka piłka to skazani przestępcy którzy brali udział w
@CukrowyWykop: Ale ani nie mieszkał w tamtej dzielnicy ani w tamtym miasteczku. Więc wciąż nie rozumiem czemu się tam znajdował? Czego bronił?

I żeby nie było, jestem pewien że ziomeczek miał szczere i dobre intencje. Ale popełnił kluczowy błąd biorąc ze sobą karabin, co sprowadziło na niego kłopoty. Tyle.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Clefairy: ktoś kto w takich przypadkach pisze o karabinie maszynowym czy półautomatycznym, czy nawet o "karabinie" bez zdrobniałej formy-tylko pokazuje, że już na tym etapie bije od niego ignorancja bronioznawcza...a co dopiero przy brnięciu w ten czy pokrewny temat dalej ¯\_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Clefairy: tak chore państwo, że w przeciwieństwie do takiej pogrążonej w etatyzmie i śpuściznie feudalizmu europie przynjamniej jest jak i czym się bronić "en masse". A nie, że jesteś zależny od państwowych mundurowych chadzających na smyczy centralnej wierchuszki politycznej.

I co najważniejsze-ten stan rzeczy udało się tam utrzymać. Choć wielu tamtejszych socjaluchów wręcz marzy o jego zgnieceniu i moczy się po nocach na myśli o przeniesieniu tam chociażby takiego australijskiego zamordyzmu.