Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nivenerr: Ja głównie Apex, Cod.

Odpaliłem tego multi halo jak wypuścili. Pierwsze wrażenie ciężko kogoś zabić duży TTK.

Ale 2-3 mecze i gra się zajebiście. Jak na początku nic, tak teraz co mecz spokojnie 10 fragów. Częściej odpalam teraz halo niż inne. Zobaczymy jak długo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nivenerr: też mi siadło, ale TTK bym widział odrobinę krótsze. Teraz, oczywiście przesadzając, mam czasami wrażenie, że muszę wystrzelać całą amunicję z broni, z pistoletu, wziąć rzucić w przeciwnika magazynkiem, bronią i doprawić ręka żeby zabić np 2 przeciwników.
@hipeq69

mam identycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo mi siadło nowe Halo :D Próbowałeś COD Vanguard? Bo też bardzo przyjemnie mi się gra :)


CODy nigdy mi nie siedziały, pograłem niedawno w multi Modern Warfare z 2019 i grało się okej, ale na dłuższą metę denerwowało mnie to zbyt szybkie tempo. Z tego właśnie powodu zawsze bardziej odpowiadał mi Battlefield, ale 2042 poszedł właśnie w stronę CODa, Apexa.
@nivenerr: To prawda, to też moje pierwsze Halo i dosyć mnie wciągnęło to Multi. Jestem ciekawy jak fabuła :) Jak chcesz się pozbyć COD MW2019 to daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)