Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Lubicie świąteczne prezenty? My też, dlatego z radością ogłaszamy, że rejestracja do 4 edycji wykoPAKI właśnie wystartowała! Zapisy potrwają do 27 listopada włącznie.
wykoPAKA to największa w Polsce akcja świątecznej wymiany upominków organizowana przez użytkowników Wykopu, dla użytkowników Wykopu.
Jak dołączyć? To proste! Zarejestruj się do zabawy na stronie wykopaka.pl wypełnij dane o sobie, zgłoś się do weryfikacji i poczekaj na losowanie par, które odbędzie się 29 listopada.
Na przygotowanie paczek macie czas do 19 grudnia włącznie, a na wysyłkę do 21 grudnia.
W tym roku przygotowaliśmy dla Was dwie formuły zabawy - lite i plus, które różnią się od siebie wymaganiami do startu oraz wymaganiami dotyczącymi przygotowanych paczek.
Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź FAQ na naszej stronie, gdzie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie najpopularniejsze pytania.
Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI w składzie @chybaDapi, @dobry_programista, @Shyvana, @trusru
#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!
Lubicie świąteczne prezenty? My też, dlatego z r...

źródło: comment_1637460156R16pWpEX7m14EULb9rhPaG.jpg

Pobierz
  • 181
ajaj, mam tu konto od ponad 3 lat, brałem udział w baryłce, mirkowyzwaniu, ale nie mam 25 wpisów, by wziąć udział w zabawie (nawet w wersji lite) :/ Czy da się zrobić wyjątek dla tej reguły?