Wpis z mikrobloga

@FishyGuy: Pracowałem, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak @bin-bash mówi czasami się trochę czeka na projekt ale to już zależy od osoby, czy siedzi i ogląda Netflixa, czy się rozwija.
@Crisu też ma rację, głównie bankowe projekty, technologie zależą w sumie od projektu jak się trafi ale to chyba w każdym software house tak jest.

Ogólnie bardzo miło wspominam, gdyby nie to, że przy przejściu z
@Crisu: 2018-2019
@FishyGuy: raczej kwestia projektu, w tych co byłem to z wymogów by być na daily xD
na ławce niby były stałe godziny ale wątpię żeby to ktoś sprawdzał, a to było jak mogli teoretycznie to zrobić bo pre-covidowe czasy
@FishyGuy: Teoretycznie przed kompem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niektórzy mieli ten zaszczyt zaklepać jakieś PoCy albo inne wewnętrzne apki. Przed covidem do biura uczęszczałem to w praktyce wyglądało to tak, że tu jakaś #fifa, tam jakaś herbatka, tu inne papiery na mieście, kompleks badań xDD teraz to szczerze mówiąc nie wiem jak wygląda ławka.
@FishyGuy: ogólnie jest, że 9-17, ale zależnie od działu czy projektu można zacząć np. o 8, skończyć o 15, czy pracować 4h, zrobić sobie 2h przerwy i zrobić kolejne 4h. Wszystko zależy od projektu, tego jak sie dogadasz z leaderem, ale główna zasada jest taka że musi być 8h dziennie i trzeba pamiętać, aby wpisać wszystkie godzinki do końca miesiąca.
@retardo: co do ławki, to jest czas pod kształcenie się