Wpis z mikrobloga

Czy jakis OMEGA specjalista od lore moze mi powiedziec kto obecnie rządzi w Noxus w trakcie trwania Arcane? Dość częste zbliżenia na kruki(zwlaszcza w ostatniej scenie na ich cale stado) sugerują Swaina. Tylko, ze Swain swoje kruki i demona z immortal bastionu w pakiecie dostał po calym plocie intryg w Noxus i wojny w Ionii.
#leagueoflegends #arcane
  • 21
@srogi_grzyb xD przecież gra ma zajebiscie rozbudowany lore. W samej grze sa eventy, mnostwo interakcji, a na stronie masz mase historii i opowiadań. @Vezz w Noxusie rzadza 3 osoby: Darius, Swain i LeBlanc. Swain ma swoje kruki i z racji że jego demon, jest Demonem tajemnic, to może posługiwać się krukami, bo ma interakcje z Jinx że wie co się stało. Ale podobnie ma Fiddlestick, który ma zarowno interakcje z Jinx jak
@Dariel: @srogi_grzyb: tzn każda postac ma lore, ktore moga nawet dowolnie zmieniac xD

ale sama gra nie ma lore. Z tego co mi sie wydaje to postacie sa sciagane z roznych okresow, bo ktos tam organizuje ten turniej i tyle. Nawalanie w siebie i smierci, wskrzeszenia xD
przeciez jinx dopiero zacznie robic regularna rozpierduche w miescie, na ta chwile raz ukradla krysztal i zabila straznikow na moscie.to co jest w lore wlasnie sie zaczyna po ostatnim odcinku arcane


@lubie-solnik: no dobra, ale w serialu Heimerdinger jest jednym z założycieli miasta.
@Yahoo_: Zdaję sobie sprawę, że to dla pieniędzy, grałem w tę grę 10 lat xD po prostu tak rozbudowane lore w grze typu moba nie ma sensu, bo nie ma żadnego wpływu na to, kto stanie przeciwko sobie i ramię w ramię z kim na polu bitwy. I żadne fikołki o awatarach przywoływaczy tu nie pomogą.
@srogi_grzyb: no ze względu na grę nie ma za bardzo, ale do odcinania kuponów w innych miejscach (serial, planowane mmo rpg) już jak najbardziej. Dlatego na początku mieli lore w dupie dopiero potem jak zaczęli planować inne projektu to zaczęli tworzyć sensowniejszy lore :P.
PS jak mają tworzyć takie rarytasy jak pierwszy sezon arcane to niech odcinają kupony :)
@TenebrosuS ech, poczytaj odnosnik w zakladce Piltover, tam masz napisane, że Heimer pomagal Jayceowi z odkrywaniem hextechu i ukrywał te badania przed radą. Heimer handlowal w Zaun i tam mial sklep co jest napisane w komiksie. Z tego co pamietam Heimer wyjechał z Piltover do Bundle City powrócił z Ziggsem później.